ניהול קמפיינים בגוגל

קידום, שיווק, בניית אתרים, איחסון ותחזוקת אתרים - BeMarketing
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO

תוכן עניינים

קידום, שיווק, בניית אתרים, איחסון ותחזוקת אתרים - BeMarketing

מתחייבים להביא את העסק שלך לעמוד הראשון בגוגל תוך 90 יום !

שחרור כוחה של Google Ads יכול להוכיח את עצמו כמשנה משחקים עבור העסק שלך. פוסט זה בבלוג מתעמק בפשטות של ניהול קמפיינים בגוגל, ומסביר את חשיבותו, כיצד הוא פועל ושיטות עבודה מומלצות לביצוע אופטימיזציה של מסעות הפרסום שלך. הוא מספק מדריך מקיף שיעזור לך לנווט בעולם המורכב של Google Ads, למקסם את החזר ה-ROI שלך ולהפוך את מאמצי השיווק שלך ליעילים יותר.

הבנת הכוח של ניהול קמפיינים בגוגל

ניהול קמפיינים בגוגל הוא תהליך אסטרטגי הכולל תכנון, יצירה, אופטימיזציה ומעקב אחר קמפיינים פרסומיים בפלטפורמת Google Ads. זהו כלי רב עוצמה המאפשר לעסקים להגיע לקהל היעד שלהם, להגביר את נראות המותג ולהוביל תנועה רלוונטית לאתרים שלהם. עם Google Campaign Management, עסקים יכולים להשתמש ביעילות ברשת העצומה של אתרי אינטרנט, מנועי חיפוש ואפליקציות לנייד כדי לקדם את המוצרים או השירותים שלהם.

אחד היתרונות המרכזיים של ניהול מסעות פרסום בגוגל הוא היכולת שלו למקד נתונים דמוגרפיים, תחומי עניין ושאילתות חיפוש ספציפיים. על ידי הגדרת קהל היעד שלך ובחירת מילות מפתח רלוונטיות, תוכל להבטיח שהמודעות שלך יוצגו בפני האנשים הנכונים בזמן הנכון. גישה ממוקדת זו לא רק מגדילה את הסיכויים ליצירת לידים מתאימים אלא גם ממקסמת את ההחזר על ההשקעה (ROI) עבור תקציב הפרסום שלך.

יתר על כן, Google Campaign Management מספק כלים ותכונות שונות לביצוע אופטימיזציה של מסעות הפרסום שלך. אתה יכול להתאים את הצעות המחיר שלך על סמך ביצועים, לעקוב אחר שיעורי הקליקים (CTR) ולנתח את שיעורי ההמרות כדי לקבל החלטות מבוססות נתונים. תובנות אלו מאפשרות לך לחדד את עותקי המודעות, דפי הנחיתה והאסטרטגיה הכוללת של מסע הפרסום שלך כדי להשיג תוצאות טובות יותר.

היבט חשוב נוסף של ניהול קמפיינים בגוגל הוא היכולת לעקוב ולמדוד את הצלחת הקמפיינים שלך. בעזרת מעקב המרות ואינטגרציה של Google Analytics, תוכל לעקוב אחר מדדי המפתח כגון הופעות, קליקים, המרות ועלות לרכישה (CPA). נתונים אלה מאפשרים לך להעריך את הביצועים של מסעות הפרסום שלך, לזהות אזורים לשיפור ולבצע התאמות נדרשות כדי לייעל את מאמצי הפרסום שלך.

מדוע ניהול קמפיינים בגוגל קריטי לעסק שלך?

ניהול קמפיינים בגוגל הוא קריטי עבור העסק שלך מכיוון שהוא מאפשר לך למקד ולהגיע ביעילות לקהל הרצוי שלך. עם מיליארדי חיפושים המתרחשים בגוגל מדי יום, נוכחות חזקה בפלטפורמה חיונית לעסקים בכל הגדלים. על ידי שימוש ב-Google Campaign Management, אתה יכול להבטיח שהמודעות שלך ייראו על ידי האנשים הנכונים בזמן הנכון, מה שמגדיל את הסיכויים ליצירת תנועה והמרות מוסמכות.

יתרה מכך, Google Campaign Management מאפשר לך לייעל את תקציב הפרסום שלך. עם היכולת להגדיר תקציבים יומיים, להתאים הצעות מחיר ולנטר את הביצועים, אתה יכול להבטיח שהוצאות המודעות שלך מנוצלות ביעילות. רמה זו של שליטה וגמישות מאפשרת לעסקים למקסם את ההחזר על ההשקעה שלהם ולהקצות משאבים בצורה יעילה.

בנוסף, Google Campaign Management מספק תובנות ונתונים חשובים שיכולים לעזור לך לקבל החלטות מושכלות. על ידי ניתוח מדדים כגון שיעורי קליקים, שיעורי המרות ועלות לרכישה, אתה יכול לקבל הבנה מעמיקה יותר של התנהגות והעדפות הקהל שלך. ניתן להשתמש במידע זה כדי לחדד את המיקוד, עותק המודעה ואסטרטגיית מסע הפרסום הכוללת שלך, וכתוצאה מכך לשיפור הביצועים ושיעורי המרות גבוהים יותר.

יתר על כן, Google Campaign Management מציע אפשרויות מיקוד שונות, לרבות דמוגרפיה, תחומי עניין ומילות מפתח, המאפשרות לך להתאים את המודעות שלך לפלחים ספציפיים של קהל היעד שלך. רמת דיוק זו מבטיחה שהמודעות שלך רלוונטיות ומשכנעות, ומגדילה את הסיכויים למעורבות ולהמרות.

"יקום Google Ads: מבט מקרוב"

Google Ads היא פלטפורמת פרסום רחבה ומורכבת המציעה מגוון רחב של כלים ותכונות שיעזרו לעסקים להגיע לקהל היעד שלהם ביעילות. בליבת היקום של Google Ads היא פלטפורמת Google Ads, שבה מפרסמים יכולים ליצור ולנהל את הקמפיינים שלהם. כאן, יש לך גישה לסוגי קמפיינים שונים, כולל קמפיינים לרשת החיפוש, לרשת המדיה, בווידאו, לקניות ולאפליקציות, כל אחד עם סט ייחודי משלו של אפשרויות מיקוד ופורמטים של מודעות.

פלטפורמת Google Ads גם מספקת למפרסמים את היכולת להגדיר תקציבים, לשלוט בהצעות המחיר ולעקוב אחר ביצועים. עם דיווח וניתוח מפורטים, אתה יכול לעקוב אחר הצלחת הקמפיינים שלך ולקבל החלטות מבוססות נתונים כדי לייעל את אסטרטגיית הפרסום שלך.

בתוך היקום של Google Ads, ישנם כלים ותכונות נוספים שיכולים לשפר את מאמצי ניהול הקמפיינים שלך. לדוגמה, מתכנן מילות המפתח מאפשר לך לחקור ולגלות מילות מפתח רלוונטיות לכלול במודעות שלך, ומבטיח שהמודעות שלך יופיעו כאשר משתמשים מחפשים מונחים ספציפיים.

כלי רב עוצמה נוסף הוא כלי התצוגה והאבחון של מודעות, המאפשר לך לראות כיצד המודעות שלך מופיעות במיקומים שונים ובשאילתות חיפוש שונות. זה יכול לעזור לך לפתור בעיות ולהבטיח שהמודעות שלך מוצגות כהלכה.

בנוסף, Google Ads מציעה אפשרויות מיקוד לפי קהל, כגון מיקוד דמוגרפי, רימרקטינג וקהלים דומים. תכונות אלו מאפשרות לך להגיע לקבוצות ספציפיות של משתמשים שסביר יותר שיתעניינו במוצרים או בשירותים שלך.

בנוסף, רשת המדיה של Google (GDN) היא חלק בלתי נפרד מהיקום של Google Ads. זה מאפשר לך למקם את המודעות שלך ברשת עצומה של אתרים, להגיע לקהל רחב יותר ולהגדיל את נראות המותג.

הגדרת מסע הפרסום שלך בגוגל: מדריך שלב אחר שלב

כשזה מגיע להקמת מסע הפרסום שלך בגוגל, גישה שיטתית היא חיונית כדי להבטיח הצלחה. הנה מדריך שלב אחר שלב שיעזור לך לנווט בתהליך.

 • 1. הגדר את יעדי הקמפיין שלך:
  לפני שאתה צולל להגדרת מסע הפרסום, הגדר בבירור את היעדים שלך. האם אתה מחפש להניע תנועה לאתר, לייצר לידים או להגביר את המודעות למותג? הבנת היעדים שלך תעזור לך לקבל החלטות מושכלות לאורך תהליך ההגדרה.
 • 2. בחר את סוג הקמפיין הנכון:
  Google Ads מציעה סוגים שונים של מסעות פרסום, שכל אחד מהם נועד להשיג יעדים ספציפיים. בין אם מדובר במודעות לרשת החיפוש, מודעות לתצוגה, מודעות וידאו, מודעות קניות או מודעות אפליקציה, בחר את סוג הקמפיין שמתאים ליעדים ולקהל היעד שלך.
 • 3. הגדר הגדרות מסע פרסום:
  לאחר שבחרת את סוג הקמפיין, הגיע הזמן להגדיר את הגדרות הקמפיין. זה כולל בחירת מיקום היעד שלך, העדפות שפה והקצאת תקציב. תוכל גם להגדיר תזמון מודעות כדי לשלוט במועד הצגת המודעות שלך.
 • 4. צור קבוצות מודעות:
  קבוצות מודעות מאפשרות לך לארגן את המודעות ומילות המפתח שלך על סמך נושאים או קטגוריות מוצרים. צור קבוצות מודעות רלוונטיות כדי להבטיח שהמודעות שלך יוצגו לקהל המתאים. בתוך כל קבוצת מודעות, אתה יכול לכלול מודעות ומילות מפתח מרובות.
 • 5. יצירת עותקי מודעה מושכים:
  עותק המודעה שלך ממלא תפקיד מכריע במשיכת לקוחות פוטנציאליים ומשיכתם. כתוב עותק מודעה משכנע ורלוונטי שמדגיש את נקודות המכירה הייחודיות של המוצרים או השירותים שלך. השתמש בביטויים חזקים של קריאה לפעולה כדי לעודד קליקים.
 • 6. בחר מילות מפתח רלוונטיות:
  בחירת מילות מפתח היא חיונית כדי להגיע לקהל היעד שלך. ערכו מחקר מילות מפתח באמצעות כלים כמו מתכנן מילות המפתח של Google כדי לזהות מילות מפתח שרלוונטיות לעסק שלכם. כלול שילוב של מילות מפתח בהתאמה רחבה, בהתאמה לביטוי ובהתאמה מדויקת במסעות הפרסום שלך.
 • 7. הגדר הצעות ותקציבים:
  קבע את אסטרטגיית הצעות המחיר והקצאת התקציב שלך. אתה יכול להגדיר הצעות מחיר ידניות או להשתמש באסטרטגיות הצעות מחיר אוטומטיות, בהתאם ליעדי מסע הפרסום שלך. הגדר תקציב יומי או חודשי כדי לשלוט בהוצאות הפרסום שלך.

כיצד להגדיר את קהל היעד שלך ב-Google Ads?

הגדרת קהל היעד שלך היא שלב מכריע בניהול קמפיינים בגוגל. על ידי הבנה מי הם הלקוחות האידיאליים שלך, תוכל להתאים את המודעות שלך כדי להגיע לאנשים הנכונים בזמן הנכון. הנה כמה אסטרטגיות שיעזרו לך להגדיר את קהל היעד שלך ב-Google Ads:

 • 1. ערכו מחקר שוק:
  התחל בביצוע מחקר שוק מעמיק כדי לקבל תובנות לגבי קהל היעד שלך. זהה את הדמוגרפיה, תחומי העניין, ההתנהגויות וההעדפות שלהם. מידע זה יעזור לך ליצור מודעות ממוקדות ורלוונטיות יותר.

  2. נתח את בסיס הלקוחות הקיים שלך:
  בדוק את בסיס הלקוחות הנוכחי שלך כדי לזהות מאפיינים משותפים. נתח את דפוסי הרכישה, הדמוגרפיה ותחומי העניין שלהם. נתונים אלה יכולים לספק תובנות חשובות לגבי סוג הקהל שאליו אתה צריך למקד.
 • 3. השתמש באפשרויות מיקוד לפי קהל:
  Google Ads מציעה מגוון אפשרויות מיקוד לקהל שיעזרו לך להגיע לקהל הרצוי. אתה יכול למקד על סמך נתונים דמוגרפיים, תחומי עניין, התנהגויות ואפילו אתרים או אפליקציות ספציפיים שהקהל שלך צפוי לבקר בהם.
 • 4. השתמש בהתאמה ללקוחות:
  התאמה ללקוחות מאפשרת לך להעלות נתוני לקוחות כגון כתובות אימייל ל-Google Ads. זה מאפשר לך למקד מודעות ספציפית לאותם לקוחות כאשר הם מחוברים לחשבונות Google שלהם.
 • 5. צור פרסונות קונים:
  פתח פרסונות קונים כדי לייצג את פלחי קהל היעד שלך. פרסונות אלו הן ייצוגים בדיוניים של הלקוחות האידיאליים שלך ועוזרות לך להבין את המניעים, הצרכים ונקודות הכאב שלהם. השתמש בפרסונות אלה כדי ליצור הודעות מודעות מותאמות אישית.

האם אתה מייעל את הצעות המחיר שלך נכון?

אופטימיזציה של הצעות המחיר שלך היא היבט מכריע בניהול מסעות הפרסום של Google. זה כרוך בהגדרה אסטרטגית של סכומי הצעת המחיר המקסימלית שלך כדי להבטיח שתפיק את המרב מתקציב הפרסום שלך. הנה כמה שיקולים מרכזיים לאופטימיזציה יעילה של הצעות המחיר שלך:

 • 1. הבנת אסטרטגיות הצעות מחיר:
  Google Ads מציעה אסטרטגיות הצעות שונות לבחירה, כולל הצעות מחיר ידניות ואפשרויות הצעות מחיר אוטומטיות. הגשת הצעות מחיר ידנית מאפשרת לך לקבל שליטה מלאה על הצעות המחיר שלך, בעוד שהצעות מחיר אוטומטיות משתמשות בלמידה חישובית כדי להתאים הצעות מחיר על סמך יעדים ספציפיים. הבנת אסטרטגיות הצעת המחיר השונות ובחירה בזו שתואמת את יעדי מסע הפרסום שלך היא חיונית.
 • 2. ניתוח נתוני המרות:
  כדי לבצע אופטימיזציה יעילה של הצעות המחיר שלך, חשוב לנתח נתוני המרות. זהה אילו מילות מפתח, מודעות ומסעות פרסום מניבים את ההמרות הרבות ביותר. מידע זה יעזור לך לקבל החלטות מושכלות בנושא הצעות מחיר, ויאפשר לך להקצות יותר תקציב למילות מפתח ומסעות פרסום שהניבו המרות גבוהות.
 • 3. שימוש בהתאמות הצעות מחיר:
  התאמות של הצעות מחיר מאפשרות לך להגדיל או להקטין את הצעות המחיר שלך על סמך גורמים ספציפיים כגון מכשיר, מיקום, שעה ביום וקהל. לדוגמה, אם אתה מבחין שהמודעות שלך מניבות ביצועים טובים יותר במכשירים ניידים, תוכל להגדיל את הצעות המחיר שלך לתנועה בנייד. התאמות של הצעות מחיר מאפשרות לך למקד את הצעות המחיר שלך לפי הפלחים החשובים ביותר של הקהל שלך.
 • 4. ניטור הצעות מתחרים:
  עקוב אחר הצעות המתחרים שלך כדי להישאר תחרותיים. כלים כמו Google Auction Insights יכולים לספק נתונים חשובים על ההשוואה בין הצעות המחיר שלך לבין המתחרים שלך. אם אתה מבחין שהמתחרים שלך מגישים הצעות גבוהות ממך באופן עקבי, ייתכן שיהיה צורך להתאים את הצעותיך בהתאם כדי לשמור על מיקום תחרותי במכירה הפומבית.

אומנות היצירה של עותקי מודעות אפקטיביים

יצירת עותקי מודעות יעילים היא מיומנות חיונית בניהול קמפיינים בגוגל. עותק המודעה שלך הוא זה שמושך את תשומת הלב של הקהל שלך ומפתה אותם ללחוץ על המודעה שלך. הנה כמה טיפים מרכזיים לשליטה באמנות היצירה של עותקי מודעות יעילים:

 • 1. הכר את הקהל שלך:
  הבנת קהל היעד שלך היא קריטית בעת יצירת עותקי מודעות. חקור את הדמוגרפיה, תחומי העניין ונקודות הכאב שלהם כדי להתאים את המסר שלך במיוחד אליהם. דבר בשפה שלהם ותענה על הצרכים שלהם כדי להדהד עם הקהל שלך.
 • 2. הדגש נקודות מכירה ייחודיות:
  עותק המודעה שלך צריך לתקשר בבירור את נקודות המכירה הייחודיות של המוצר או השירות שלך. מה מייחד אותך מהמתחרים שלך? בין אם זה סבירות, איכות או נוחות, הדגש את היתרונות הללו בעותק המודעה שלך כדי ללכוד את העניין של לקוחות פוטנציאליים.
 • 3. השתמש בקריאה מושכת לפעולה:
  קריאה חזקה לפעולה (CTA) חיונית כדי להניע את הקהל שלך לפעולה. השתמש בפעלים מוכווני פעולה וצור תחושת דחיפות כדי לעודד מעורבות מיידית. ביטויים כמו "קנה עכשיו", "הצעה לזמן מוגבל" או "קבל את תקופת הניסיון בחינם" יכולים להיות יעילים בהגדלת קליקים והמרות.
 • 4. שמור את זה תמציתי וברור:
  בעולם הדיגיטלי, טווחי הקשב קצרים, אז ודאו כי עותק המודעה שלכם הוא תמציתי וענייני. השתמש בשפה ברורה ומשכנעת כדי להעביר את המסר שלך ביעילות. הימנע מז'רגון ושפה מסובכת שעלולים לבלבל או להרתיע את הקהל שלך.
 • 5. בדוק וחזרה:
  אל תפחד להתנסות ולבדוק גרסאות שונות של עותקי המודעה שלך. בדיקת A/B מאפשרת לך להשוות את הביצועים של וריאציות שונות של מודעות ולצמצם את העותק שלך על סמך תובנות מבוססות נתונים. עקוב באופן רציף אחר הביצועים של עותקי המודעה שלך ובצע התאמות לפי הצורך כדי לייעל את התוצאות.

"האם אתה מכיר את תפקידן של מילות מפתח בניהול קמפיינים בגוגל?"

מילות מפתח ממלאות תפקיד מכריע בניהול קמפיינים בגוגל. אלו המילים או הביטויים שגורמים להופעת המודעות שלך כאשר משתמשים מחפשים מונחים קשורים ב-Google. הבנת המשמעות של מילות מפתח חיונית לאופטימיזציה של מסע הפרסום שלך ולהגעה לקהל היעד שלך בצורה יעילה.

בראש ובראשונה, ביצוע מחקר מילות מפתח יסודי הוא חיוני. זה כרוך בזיהוי מילות המפתח הרלוונטיות לעסק שלך ובעלות נפח חיפוש גבוה. על ידי הכללת מילות מפתח אלו במסעות הפרסום שלך, אתה מגדיל את הסבירות שהמודעות שלך יוצגו לקהל הנכון.

גם סוגי התאמה של מילות מפתח באים לידי ביטוי. ישנם מספר סוגי התאמה זמינים, כולל התאמה רחבה, התאמה לביטוי, התאמה מדויקת והתאמה שלילית. כל סוג התאמה קובע עד כמה שאילתת החיפוש של משתמש צריכה להתאים למילות המפתח שבחרת כדי שהמודעה שלך תהיה כשירה להופיע. בחירה בסוג ההתאמה המתאים עוזרת לך לשלוט ברלוונטיות של מיקומי המודעות שלך.

יתר על כן, אופטימיזציה של מילות מפתח כרוכה בשילוב מילות מפתח באופן אסטרטגי בעותק המודעה ובדפי הנחיתה שלך. זה עוזר לשפר את האיכות והרלוונטיות של המודעות שלך, ולהגדיל את החשיפה ושיעורי הקליקים שלהן. בעת יצירת עותקי המודעה שלך, הקפד לכלול מילות מפתח המהדהדות את קהל היעד שלך ומתיישרות עם כוונת החיפוש שלהן.

בדיקה ושיפור קבוע של רשימת מילות המפתח שלך היא חיונית להצלחת מסע הפרסום. עקוב אחר הביצועים של מילות המפתח שלך, זיהוי אלו שמניבות המרות ואלה שמניבות ביצועים נמוכים. על ידי ניתוח נתונים אלה, תוכל לקבל החלטות מושכלות לגבי מילות המפתח לתעדף ולהתאים את אסטרטגיות הצעות המחיר שלך בהתאם.

ניצול כלי Google Ads לניהול טוב יותר של מסעות פרסום

Google Ads מספקת מגוון רחב של כלים שיכולים לשפר מאוד את מאמצי ניהול הקמפיינים שלך. כלים אלה מציעים תובנות חשובות, יכולות אוטומציה ותכונות אופטימיזציה שיכולות לעזור לך לייעל את מסעות הפרסום שלך ולהשיג תוצאות טובות יותר.

אחד הכלים החיוניים לניהול קמפיינים הוא עורך Google Ads. יישום שולחן עבודה זה מאפשר לך לבצע שינויים בכמות גדולה במסעות הפרסום, קבוצות המודעות, מילות המפתח והמודעות שלך במצב לא מקוון. הוא מספק דרך נוחה לבצע עריכות ועדכונים, במיוחד עבור מסעות פרסום גדולים יותר עם מספר רכיבים. בעזרת עורך Google Ads תוכל לחסוך זמן ולהבטיח דיוק במשימות ניהול הקמפיינים שלך.

כלי שימושי נוסף הוא מתכנן מילות המפתח של Google Ads. כלי זה עוזר לך לגלות מילות מפתח חדשות ולהעריך את נפח החיפוש שלהן. על ידי הזנת מילות מפתח רלוונטיות או כתובת האתר שלך, תוכל לקבל הצעות למילות מפתח נוספות שמשתמשים מחפשים. מידע זה חשוב לאין ערוך להרחבת רשימת מילות המפתח שלך ולגילוי הזדמנויות חדשות למקד את הקהל שלך ביעילות.

כלי מעקב ההמרות של Google Ads חיוני גם לניהול מסע פרסום. זה מאפשר לך לעקוב ולמדוד את הפעולות שמשתמשים מבצעים באתר שלך לאחר לחיצה על המודעות שלך. על ידי הגדרת מעקב המרות, תוכל לקבל תובנות לגבי מילות מפתח, מודעות ומסעות פרסום מניעים את הפעולות החשובות ביותר, כגון רכישות או הרשמות. נתונים אלה מאפשרים לך לבצע אופטימיזציה של אסטרטגיות מסע הפרסום שלך ולהקצות את התקציב שלך בצורה יעילה יותר.

בנוסף, הכלי לתכנון הביצועים של Google Ads יכול לעזור לך לחזות את ההשפעה הפוטנציאלית של השינויים במסע הפרסום שלך. על ידי הזנת התקציב, הגדרות המיקוד ויעדי הקמפיין, תוכל לקבל הערכות לגבי התוצאות הצפויות, כולל קליקים, המרות ועלויות. כלי זה מספק הדרכה חשובה לקבלת החלטות מושכלות לגבי הקצאת תקציב ואופטימיזציה של מסעות פרסום.

ניטור וניתוח ביצועי מסע הפרסום שלך בגוגל

ניטור וניתוח ביצועי מסע הפרסום שלך בגוגל חיוניים כדי להבטיח שהמאמצים שלך מניבים את התוצאות הרצויות. על ידי סקירה קבועה של מדדי הביצועים, תוכל לזהות תחומי שיפור, לקבל החלטות מונחות נתונים ולבצע אופטימיזציה של מסעות הפרסום שלך לתוצאות טובות יותר.

אחד ממדדי הביצועים העיקריים שיש לנטר הוא שיעור הקליקים (CTR). מדד זה מציין את אחוז המשתמשים שלחצו על המודעות שלך לאחר שראו אותן. שיעור קליקים נמוך עשוי להצביע על כך שעותק המודעה או המיקוד שלך אינם מהדהדים את הקהל שלך. על ידי ניתוח שיעור הקליקים, תוכל לזהות הזדמנויות לחדד את המודעות שלך ולהגביר את המעורבות.

שיעור המרה הוא מדד נוסף שחשוב לעקוב אחריו. הוא מודד את אחוז המשתמשים שהשלימו פעולה רצויה, כגון ביצוע רכישה או מילוי טופס, לאחר לחיצה על המודעות שלך. שיעור המרה נמוך עשוי להצביע על כך שדף הנחיתה או ההצעה שלך זקוקים לשיפור. על ידי ניתוח שיעור ההמרה, תוכל לבצע אופטימיזציה של דף הנחיתה שלך ולשפר את חווית המשתמש כדי להגדיל את ההמרות.

עלות להמרה היא מדד חיוני לניטור כדי להבטיח שהקמפיינים שלך חסכוניים. זה מייצג את סכום הכסף שאתה מוציא על פרסום כדי להשיג המרה אחת. על ידי ניתוח העלות להמרה, תוכל לזהות קמפיינים או מילות מפתח שמניבות עלויות גבוהות אך המרות נמוכות, מה שמאפשר לך לבצע התאמות ולהקצות את התקציב שלך בצורה יעילה יותר.

מדד חשוב נוסף הוא ההחזר על הוצאות פרסום (ROAS). הוא מודד את ההכנסה שנוצרה מהשקעת הפרסום שלך. על ידי ניתוח החזר על הוצאות פרסום, אתה יכול לקבוע את הרווחיות של מסעות הפרסום שלך ולקבל החלטות מושכלות לגבי הקצאת תקציב ואסטרטגיות אופטימיזציה.

יתר על כן, ניטור המיקום הממוצע של המודעות שלך יכול לספק תובנות לגבי הנראות והתחרותיות שלהן. מיקום ממוצע גבוה יותר מציין שהמודעות שלך מופיעות בראש תוצאות החיפוש, מה שעלול להוביל לשיעורי קליקים גבוהים יותר. על ידי מעקב אחר המיקום הממוצע, תוכל לבצע אופטימיזציה של הצעות המחיר ורלוונטיות המודעה שלך כדי לשפר את מיקום המודעה שלך.

אופטימיזציה של מסע הפרסום שלך בגוגל: עשה ואל תעשה

כשזה מגיע לאופטימיזציה של מסע הפרסום שלך בגוגל, יש פעולות עשה ואל תעשה שיכולות לעשות הבדל משמעותי בהצלחת הקמפיין שלך.

 • עשה:
  בדוק והתנסה ברציפות עם פורמטים שונים של מודעות, וריאציות העתקה ועיצובי דפי נחיתה. בדיקת A/B מאפשרת לך לזהות מה עובד הכי טוב עבור הקהל שלך ולבצע אופטימיזציה של מסע הפרסום שלך בהתאם.
 • עשה:
  סקור ועדכן באופן קבוע את אסטרטגיית מילות המפתח שלך. ערכו מחקר מילות מפתח כדי לזהות מילות מפתח רלוונטיות ובעלות ביצועים גבוהים, ושכללו בקביעות את רשימת מילות המפתח שלכם כדי להבטיח שאתם ממקדים לקהל הנכון.
 • עשה:
  השתמש בתוספי מודעות כדי לשפר את הנראות והיעילות של המודעות שלך. הרחבות למודעות, כגון קישורי sitelink, הסברים ותוספי מידע מובנים, מספקים מידע נוסף למשתמשים ויכולים להגדיל את שיעור הקליקים של המודעה שלך.
 • אל תעשה:
  התעלם מהחשיבות של רלוונטיות המודעה. ודא שעותק המודעה, מילות המפתח ודף הנחיתה מתאימים זה לזה ומספקים חווית משתמש מגובשת. מודעות לא רלוונטיות עלולות לגרום לשיעורי קליקים נמוכים ולבזבוז הוצאות מודעות.
 • אל תעשה:
  הזניח את כוחן של מילות מפתח שליליות. הוסף מילות מפתח שליליות למסע הפרסום שלך כדי למנוע את הצגת המודעות שלך עבור שאילתות חיפוש לא רלוונטיות. זה יכול לעזור לשפר את איכות התנועה שלך ולהגדיל את הסיכויים להמרות.
 • אל תעשה:
  הגדר ותשכח את מסע הפרסום שלך. עקוב באופן קבוע אחר ביצועי מסע הפרסום שלך ובצע את ההתאמות הנדרשות. עקוב אחר מדדים חשובים כגון שיעורי קליקים, שיעורי המרות ועלות להמרה, וקבל החלטות מבוססות נתונים כדי לבצע אופטימיזציה של מסע הפרסום שלך.

"ההשפעה של ציון האיכות על מסע הפרסום שלך בגוגל"

ציון האיכות הוא מדד מכריע בניהול קמפיינים בגוגל שיכול להשפיע באופן משמעותי על ההצלחה והעלות-תועלת של מסעות הפרסום שלך. זהו מדד לאיכות והרלוונטיות של המודעות, מילות המפתח ודפי הנחיתה שלך לשאילתת החיפוש של המשתמש. ככל שציון האיכות שלך גבוה יותר, כך מיקום המודעה שלך טוב יותר ותנמיך את המחיר לקליק.

ציון איכות גבוה מציין שהמודעות שלך רלוונטיות, שימושיות ומספקות חווית משתמש חיובית. גוגל מתגמלת מפרסמים בציוני איכות גבוהים על ידי הצבת המודעות שלהם במיקומים בולטים יותר בדף תוצאות החיפוש, הגדלת הנראות והקליקים הפוטנציאליים. בנוסף, ציון איכות גבוה יותר יכול להוביל לעלויות נמוכות יותר לקליק, ולאפשר לך למקסם את התקציב שלך ולהשיג החזר ROI טוב יותר.

כדי לשפר את ציון האיכות שלך, התמקד באופטימיזציה של רלוונטיות המודעה, חוויית דף הנחיתה ושיעורי הקליקים שלך. ודא שהמודעות שלך ממוקדות מאוד וספציפיות למילות המפתח שאתה מציע עליהן. צור עותק מודעה משכנע שמתאים לכוונת החיפוש של המשתמש ומספק קריאה ברורה לפעולה.

דף הנחיתה שלך צריך להיות מותאם גם לחוויית משתמש חלקה, עם תוכן רלוונטי ובעל ערך התואם את שאילתת החיפוש של המשתמש. שפר את זמני הטעינה, התגובות הניידות והניווט כדי לשפר את חוויית דף הנחיתה.

מעקב וניתוח קבוע של ציון האיכות שלך חיוניים לאופטימיזציה של מסע הפרסום. זהה מילות מפתח עם ציוני איכות נמוכים ונקוט צעדים לשיפורן. סקור את מדדי ביצועי המודעות שלך, כגון שיעורי קליקים ושיעורי המרות, כדי לזהות אזורים לשיפור.

ניווט באתגרים של ניהול קמפיינים בגוגל

ניהול קמפיין בגוגל יכול להיות משימה מורכבת ומאתגרת. ממחקר מילות מפתח ועד אופטימיזציה של הצעות מחיר, ישנם מספר תחומים שבהם מפרסמים עשויים להיתקל בקשיים. אחד האתגרים העיקריים הוא להישאר מעודכן בנוף המשתנה ללא הרף של Google Ads. גוגל מעדכנת לעתים קרובות את האלגוריתמים שלה ומציגה תכונות חדשות, מה שהופך את זה חיוני למפרסמים להישאר מעודכנים ולהתאים את האסטרטגיות שלהם בהתאם.

אתגר נוסף הוא מיקוד יעיל לקהל המתאים. כשמיליוני חיפושים מתרחשים מדי יום, זה יכול להיות מכריע לזהות את מילות המפתח והמאפיינים הדמוגרפיים הרלוונטיים ביותר עבור מסע הפרסום שלך. מחקר יסודי וניטור רציף נחוצים כדי לחדד את המיקוד שלך ולהבטיח שהמודעות שלך יגיעו לאנשים הנכונים.

ניהול תקציב הוא מכשול נוסף בניהול קמפיינים בגוגל. זה יכול להיות מאתגר למצוא את האיזון הנכון בין הצעות מספיק כדי להשיג עמדה תחרותית לבין אי הוצאה מופרזת. מפרסמים צריכים לנתח בקפידה את הקצאת התקציב שלהם, לעקוב אחר ביצועי מסע הפרסום שלהם ולבצע התאמות בהתאם.

מדידת הצלחת הקמפיין והחזר ה-ROI יכולה גם להציב אתגרים. גוגל מספקת שפע של נתונים ומדדים, אבל זה יכול להיות מכריע להבין את הכל. קביעה באילו מדדים להתמקד וכיצד לפרש אותם בצורה מדויקת היא חיונית לאופטימיזציה של ביצועי מסע הפרסום והשגת היעדים שלך.

בנוסף, התחרות בתחום Google Ads היא עזה, מה שאומר שמפרסמים צריכים לפקח ולנתח באופן רציף את מסעות הפרסום שלהם כדי להישאר בחזית. יש צורך בבדיקות ואופטימיזציה קבועים כדי להבטיח שהמודעות שלך יישארו רלוונטיות ויעילות.

ניהול קמפיינים בגוגל הוא כבר לא רק אופציה, אלא הכרח לעסקים המבקשים לשגשג בעידן הדיגיטלי. על ידי הבנת המורכבויות שלה ומינוף הפוטנציאל שלה, אתה יכול להגדיל תנועה, להגדיל את ההמרות ולהגדיל את העסק שלך באופן אקספוננציאלי. למרות שזה אולי נראה מרתיע בהתחלה, עם הגישה, הכלים והאסטרטגיות הנכונות העומדים לרשותך, אתה יכול לשלוט בניהול קמפיינים בגוגל ולהפוך אותו ליתרון התחרותי שלך.

 

 

מחירון קידום אתרים אורגני SEO

פעולות קידום

פעולות onsie ו-offsite
מחיר חודשי *הפעולות הן על בסיס חודשי
 • העלאת מאמרים לאתר
 • כמות קישורים לאתר
 • מילות מפתח לקידום
 • מחקר מילות מפתח
 • אופטימיזציה מלאה
 • מחקר מתחרים
 • דו"ח חודשי
 • בקשות בסיסיות של שינויים באתר
 • שירות מעבר לשעות העבודה

בסיס

מתאים לחתום שאינו תחרותי
1,690 לחודש
 • 2 מאמרים
 • 2 קישורים
 • עד 20 ביטויים
 •  
 •  
 •  
 • במעמד חתימה
 • במעמד חתימה
 • במעמד חתימה

מתקדם

מתאים לחתום עם תחרות בינונית
2,390 לחודש
 • 3 מאמרים
 • 3 קישורים
 • עד 30 ביטויים
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • במעמד חתימה

עסקי

מתאים לחתום עם תחרות קשה
2,990 לחודש
 • 4 מאמרים
 • 4 קישורים
 • עד 40 ביטויים
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

מקצועי

מתאים לחתום עם תחרות סופר קשה
3,590 לחודש
 • 5 מאמרים
 • 5 קישורים
 • עד 50 ביטויים
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

מאסטר

חברות גדולות שמעוניינות לטוס למעלה
6,690 לחודש
 • 10 מאמרים
 • 10 קישורים
 • ללא הגבלה
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

מחירון קידום ממומן GoogleAds

הקמת קמפיין

החל מ-1,000 תשלום חד פעמי
 • פתיחת חשבון ב- Google Ads
 • הגדרת אמצעי תשלום ב-Google
 • מחקר מילות מפתח
 • מחקר מתחרים
 • מיקוד לפי אזורים גאוגרפיים
 • תזמון הצגת קמפיין
 • יצירת קמפיין מותאם לסוג העסק
 • יצירת קבוצות מודעות כנדרש
 • יצירת מודעות לביצוע A/B Testing
 • הגדרת תוספי התקשרות בקליק
 • הגדרת תוספי sitelink
 • תוספי מיקום, שירותים ועוד
 • חיבור ל-Google Analytics

ניהול קמפיין חודשי

35% מסך התקציב - לתקציב של עד 4,000 לא פחות מ- 1,090 ₪ בחודש
 • אופטימיזציית קמפיין מלאה
 • אופטימיזציה לשיפור ציון איכות
 • אופטימיזציה למיקום גאוגרפי ותכונות קהלים
 • הוספת/הסרת מילות מפתח בהתאם להתנהגות הקמפיין
 • הוספת מילות מפתח לשלילה בהתאם לרצונות הלקוח
 • העלאה/הורדת הצעות מחיר למילות מפתח
 • העלאה/הורדת תקציב קמפיין בהתאם לצרכיי העסק
 • עריכה/הוספה ושיפור של קבוצות מודעות
 • עריכה, אבחון ושיפור תוכן מודעות
 • ניהול קמפיין ע״י מוסמך Google

ניהול קמפיין חודשי

25% מסך התקציב - לתקציב של +8,000
 • אופטימיזציית קמפיין מלאה
 • אופטימיזציה לשיפור ציון איכות
 • אופטימיזציה למיקום גאוגרפי ותכונות קהלים
 • הוספת/הסרת מילות מפתח בהתאם להתנהגות הקמפיין
 • הוספת מילות מפתח לשלילה בהתאם לרצונות הלקוח
 • העלאה/הורדת הצעות מחיר למילות מפתח
 • העלאה/הורדת תקציב קמפיין בהתאם לצרכיי העסק
 • עריכה/הוספה ושיפור של קבוצות מודעות
 • עריכה, אבחון ושיפור תוכן מודעות
 • ניהול קמפיין ע״י מוסמך Google

מחירון בניית אתרים

עמוד נחיתה

החל מ- 1799 ₪59 לחודש לאחסון מלא הכולל: גיבויים יומיים, תעודת SSL, הגנות DDOS, תחזוקה מלאה ועוד
 • עמוד וורדפרס כולןל עיצוב
 • עמודים: 1-2
 • תוסף אלמנטור פרו
 • התאמה מלאה למובייל
 • 100% ריספונסיביות
 • שרתים מאובטחים
 • הגנות DDoS
 • גיבוי יומי/שבועי
 • אתר מוכן: עד 10 ימי עסקים

אתר תדמית לעסקים

החל מ-3499 ₪99 לחודש לאחסון מלא הכולל: גיבויים יומיים, תעודת SSL, הגנות DDOS, תחזוקה מלאה ועוד
 • אתר וורדפרס כולל עיצוב
 • עמודים: 2-10
 • תוסף אלמנטור פרו
 • התאמה מלאה למובייל
 • 100% ריספונסיביות
 • שרתים מאובטחים
 • הגנות DDoS
 • גיבוי יומי/שבועי
 • שטח אחסון מהיר מבוסס SSD
 • אתר מוכן: עד 20 ימי עסקים

חברות גדולות/חנות וירטואלית

החל מ-4499 ₪119 לחודש לאחסון מלא הכולל: גיבויים יומיים, תעודת SSL, הגנות DDOS, תחזוקה מלאה ועוד
 • אתר וורדפרס כולל עיצוב
 • עמודים/מוצרים: 60
 • תוסף אלמנטור פרו
 • התאמה מלאה למובייל
 • 100% ריספונסיביות
 • שרתים מאובטחים
 • הגנות DDoS
 • גיבוי יומי/שבועי
 • שטח אחסון מהיר מבוסס SSD
 • אתר מוכן: עד 30 ימי עסקים

מחירון אחסון אתרים

וורדפרס מיני

59 לחודש
 • שטח דיסק: 100MB SSD
 • תעבורה חודשית: 1GB
 • אתרים:1
 • תעודת SSL חינם
 • הגנות DDoS חינם
 • גיבוי יומי/שבועי חינם
 • שטח אחסון מהיר מבוסס SSD
 • מסדי נתונים ללא הגבלה
 • פאנל ניהול אישי, חכם ועוצמתי
 • העברת אתר:0
 • סאב דומיין:0
 • תיבות דוא"ל: 0
 • התקנת מערכת וורדפרס בקליק
 • שטח דיסק NVME ללא הגבלה
 • Redis Cache

וורדפרס מתקדם

99 לחודש
 • שטח דיסק: 1GB SSD
 • תעבורה חודשית: 100GB
 • אתרים:1
 • תעודת SSL חינם
 • הגנות DDoS חינם
 • גיבוי יומי/שבועי חינם
 • שטח אחסון מהיר מבוסס SSD
 • מסדי נתונים ללא הגבלה
 • פאנל ניהול אישי, חכם ועוצמתי
 • העברת אתר:1
 • סאב דומיין:5
 • תיבות דוא"ל: 3
 • התקנת מערכת וורדפרס בקליק
 • שטח דיסק NVME ללא הגבלה
 • Redis Cache

וורדפרס עסקי/חנות

119 לחודש
 • שטח דיסק: 3GB SSD
 • תעבורה חודשית: ללא הגבלה
 • אתרים:2
 • תעודת SSL חינם
 • הגנות DDoS חינם
 • גיבוי יומי/שבועי חינם
 • שטח אחסון מהיר מבוסס SSD
 • מסדי נתונים ללא הגבלה
 • פאנל ניהול אישי, חכם ועוצמתי
 • העברת אתר:1
 • סאב דומיין:7
 • תיבות דוא"ל: 5
 • התקנת מערכת וורדפרס בקליק
 • שטח דיסק NVME ללא הגבלה
 • Redis Cache
קידום אתרים אורגני SEO 100%
ניהול קמפיינים וקידום ממומן במערכת google ads 100%
בניית אתרי תדמית ואתרי חנות ווקומרס 100%
אחסון וניהול שרתים לאתרים מכל הסוגים 100%
קידום, פרסום וניהול קמפיינים ועמודים בפייסבוק ואינטסגרם 100%
בלוג קידום אתרים
אזורי שירות קידום אתרים
אזורי שירות בניית אתרים

שירותי קידום אתרים

שירותי בניית אתרים

קידום ממומן בגוגל

פרסום בפייסבוק

פרסום באינסטגרם

על מה אנחנו אוהבים לשים דגש?

שירות

בבי מרקטינג השירות לפני הכל! אתם תופתעו לגלות בכמה זירות שיירות אנו פועלים: טלפון, מייל, בנייד וואטסאפ. בנוסף פגישות פרונטליות עם הלקוח.

מחירים

את הסטנדרטים הגבוהים כבר הזכרנו אבל זה לא אומר שאי אפשר לשלב יחד איתם מחירים הוגנים ומוזלים ביחס לחברות בשוק הישראלי. בבי מרקטינג מאמינים שגם עסקים קטנים עם תקציבים מוגבלים יכולים להיות בעלי אתרים מפוארים.

ממליצים

לרשותו מגוון ממליצים אשר השתמשו באחד מהשירותים ש-BeMarketing מציעים ומספיק מרוצים (ברוך השם...) בכדי להמליץ עלינו :)

מקצועיות

אנו בבי מרקטינג שמים לב לפרטים הקטנים ביותר בכך פרויקט תוך שימת דגש עיקרי לצרכיי הלקוח, שיתוף פעולה מלא ורצון לעזור ולייעץ ככל שניתן.

סטנדרטים

בבי מרקטינג אנו שמים דגש עיקרי על הסטנדרטים הגבוהים ביותר! עובדים עם התוכנות המובילות ביותר בתחום ולא מוגבלים בשום טכנולוגיה!

פתרון מקיף 360°

פתרון מקיף 360° לכל עולמות הדיגיטל. בין שירותינו תוכלו למצוא מגוון רחב של הצעות כגון: קידום אתרים Seo, פרסום אתרים בגוגל Ads, פרסום אתרים בפייסבוק/אינסטגרם, בניית אתרים וכל זה עם שירות מעל למצופה.

דוגמאות של תוצאות לביטויים שהשגנו ללקוחות שלנו

מקום #1

מקום #2

מקום #3

מקום #4

מקום #5

העבודות שלנו

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים ולקבל הצעת מחיר משתלמת לשירות של קידום ובניית אתרים SEO לעסק שלכם?
השאירו פרטים בטופס עכשיו ונציג מטעם החברה ייצור עמכם קשר בהקדם האפשרי למתן ייעוץ מקצועי, הכוונה והצעה משתלמת שלא תוכלו לסרב לה.

דילוג לתוכן