פרסום באינסטגרם מחיר

קידום, שיווק, בניית אתרים, איחסון ותחזוקת אתרים - BeMarketing
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO

תוכן עניינים

קידום, שיווק, בניית אתרים, איחסון ותחזוקת אתרים - BeMarketing

מתחייבים להביא את העסק שלך לעמוד הראשון בגוגל תוך 90 יום !

אינסטגרם, עם הפלטפורמה המושכת חזותית ובסיס המשתמשים האדיר שלה, היא אפשרות אטרקטיבית עבור עסקים לקדם את המוצרים או השירותים שלהם. עם זאת, עלויות הפרסום באינסטגרם עשויות להשתנות מאוד, בהתאם למספר גורמים. פוסט זה בבלוג נועד לשפוך אור על העלויות הממוצעות של פרסום באינסטגרם, הגורמים המשפיעים על עלויות אלו, וכיצד לנהל ביעילות את תקציב הפרסום שלך באינסטגרם.

הבנת פרסום באינסטגרם

פרסום באינסטגרם הוא כלי רב עוצמה לעסקים המעוניינים להרחיב את טווח ההגעה שלהם ולתקשר עם קהל היעד שלהם. עם יותר ממיליארד משתמשים חודשיים פעילים, אינסטגרם מציעה בסיס לקוחות פוטנציאלי עצום שניתן לנצל אליו באמצעות קמפיינים פרסומיים אסטרטגיים. פלטפורמת מדיה חברתית זו מאפשרת לעסקים להציג את המוצרים והשירותים שלהם באמצעות תוכן מושך ויזואלית, מה שהופך אותה לפלטפורמה אידיאלית לעסקים בתעשיות כמו אופנה, אוכל, נסיעות וסגנון חיים.

הפרסום באינסטגרם פועל במודל של תשלום לפי קליק (PPC), כלומר עסקים משלמים רק כאשר משתמשים נוקטים פעולה ספציפית, כגון לחיצה על קישור או מעורבות במודעה. זה הופך אותה לאפשרות פרסום משתלמת עבור עסקים בכל הגדלים. בנוסף, פלטפורמת הפרסום של אינסטגרם מספקת לעסקים ניתוחים ותובנות מפורטות, ומאפשרות להם למדוד את האפקטיביות של הקמפיינים שלהם ולקבל החלטות מונחות נתונים.

אחד היתרונות המרכזיים של פרסום באינסטגרם הוא היכולת שלו למקד לדמוגרפיה ותחומי עניין ספציפיים. עם אפשרויות מיקוד מתקדמות, עסקים יכולים להגיע ללקוחות האידיאליים שלהם על סמך גורמים כמו גיל, מיקום, תחומי עניין והתנהגויות. גישה ממוקדת זו מבטיחה שעסקים מגיעים לקהל המתאים וממקסמים את ההחזר על ההשקעה שלהם.

יתרה מכך, אינסטגרם מציעה פורמטים שונים של מודעות לבחירה, כולל מודעות תמונה, מודעות וידאו, מודעות קרוסלה ומודעות סיפורים. לכל פורמט יתרונות ייחודיים משלו וניתן להתאים אותו למטרות הספציפיות של העסק. בין אם מדובר בהגברת המודעות למותג, הגברת תנועה לאתר או קידום מוצר חדש, הפרסום באינסטגרם מספק לעסקים את הגמישות ליצור תוכן משכנע ולהעביר אותו לקהל המתאים.

כוחו של סיפור חזותי

סיפור סיפורים חזותי הוא כלי רב עוצמה שיכול לרתק ולעניין את הקהל בצורה שמילים לבדן לא יכולות. עם הדגש של אינסטגרם על תוכן ויזואלי, לעסקים יש הזדמנות לספר את הסיפור של המותג שלהם באמצעות תמונות וסרטונים מושכים. לתמונות יש את היכולת לעורר רגשות, ליצור קשרים ולהשאיר רושם מתמשך על הצופים. בשילוב עם נרטיב מעוצב היטב, סיפור חזותי יכול לתקשר ביעילות את ערכי המותג, הייעוד ונקודות המכירה הייחודיות של המותג.

באמצעות סיפור חזותי באינסטגרם, עסקים יכולים להציג את המוצרים או השירותים שלהם בפעולה, ולאפשר ללקוחות פוטנציאליים לדמיין את עצמם משתמשים בהם או נהנים מהם. החוויה הסוחפת הזו עוזרת לבנות אמון ואמינות, מכיוון שצרכנים נוטים יותר לסמוך על מה שהם יכולים לראות ולא במה שאומרים להם. על ידי הצגת ההצעות שלהם בצורה מושכת ויזואלית ואותנטית, עסקים יכולים ליצור תחושת רצון ושאיפה בקרב קהל היעד שלהם.

יתר על כן, סיפור חזותי מאפשר לעסקים להאניש את המותג שלהם ולהתחבר לקהל שלהם ברמה עמוקה יותר. על ידי שיתוף הצצות מאחורי הקלעים של הפעילות שלהם, הצגת חברי הצוות שלהם, או הצגת תוכן שנוצר על ידי משתמשים, עסקים יכולים לטפח תחושת אותנטיות ולבנות קהילה של עוקבים נאמנים. התכונות האינטראקטיביות של אינסטגרם כמו הערות, לייקים והודעות ישירות מאפשרות לעסקים לנהל שיחות בזמן אמת עם הקהל שלהם, מחזקות את הקשר ומטפחת אמון.

בנוסף להשפעה הרגשית, לסיפור חזותי באינסטגרם יש גם יתרונות מעשיים. קמפיין ויזואלי מעוצב היטב יכול למשוך תשומת לב, להגביר את המודעות למותג ולהוביל תנועה לאתר או לחנות הפיזית של העסק. על ידי שילוב של קריאה לפעולה או קישור בפוסטים שלהם, עסקים יכולים לכוון את הצופים המעוניינים לבצע את הפעולה הרצויה, בין אם זה ביצוע רכישה, הרשמה לניוזלטר או השתתפות באירוע.

כמה עולה פרסום באינסטגרם?

קביעת עלות הפרסום באינסטגרם יכולה להשתנות מאוד בהתאם למספר גורמים מרכזיים. גורמים אלה כוללים את יעד המודעה, מיקוד קהל, מיקום המודעה, תחרות והתקציב הכולל שהוקצה למסע הפרסום. בניגוד לשיטות פרסום מסורתיות, פרסום באינסטגרם מציע לעסקים את הגמישות להגדיר את התקציב שלהם ולשלוט בהוצאות שלהם.

עלות הפרסום באינסטגרם נקבעת בדרך כלל באמצעות מערכת מבוססת מכירות פומביות, שבה עסקים מגדירים הצעת מחיר מקסימלית עבור המודעות שלהם. הצעת מחיר זו מייצגת את הסכום שהם מוכנים לשלם כדי שהמודעה שלהם תוצג בפני קהל היעד שלהם. העלות הסופית נקבעת לפי גורמים כמו הרלוונטיות והאיכות של המודעה, התחרות מצד מפרסמים אחרים ותגובת הקהל למודעה.

בנוסף למערכת הצעות המחיר, עסקים יכולים גם לבחור בין פורמטים שונים של מודעות, לכל אחד מבנה עלויות משלו. לדוגמה, אינסטגרם מציעה מודעות תמונה, מודעות וידאו, מודעות קרוסלה ומודעות סיפור. העלות של כל פורמט יכולה להשתנות בהתאם לגורמים כגון רמת המעורבות שהם יוצרים ומיקום המודעה.

חשוב לציין שאין מחיר קבוע לפרסום באינסטגרם. העלות יכולה לנוע בין כמה דולרים ליום עבור קמפיין בקנה מידה קטן ועד אלפי דולרים עבור אסטרטגיה גדולה ומקיפה יותר. לעסקים יש את החופש להגדיר את התקציב שלהם על סמך יעדי הפרסום, המשאבים והטווח הרצוי שלהם.

בעוד שעלות הפרסום באינסטגרם יכולה להשתנות, היא נחשבת בדרך כלל לאופציה משתלמת בהשוואה לשיטות פרסום מסורתיות. עם בסיס המשתמשים הגדול שלו ויכולות הפרסום הממוקדות ביותר, עסקים יכולים להגיע לקהל הרצוי שלהם בצורה יעילה יותר, ולהפחית את הוצאות הפרסום המבוזבזות. בנוסף, כלי הניתוח של אינסטגרם מספקים תובנות חשובות לגבי ביצועי המודעות, ומאפשרים לעסקים לבצע אופטימיזציה של מסעות הפרסום שלהם ולמקסם את ההחזר על ההשקעה שלהם.

גורמים המשפיעים על עלויות הפרסום באינסטגרם

מספר גורמים ממלאים תפקיד מכריע בקביעת עלות הפרסום באינסטגרם. בראש ובראשונה, מטרת המודעה היא גורם משמעותי. יעדים שונים, כגון מודעות למותג, קליקים באתר או המרות, יכולות להיות קשורות אליהם עלויות משתנות. מודעות עם יעד גבוה יותר, כגון הגברת המרות, עשויות לדרוש תקציב גדול יותר כדי להשיג את התוצאות הרצויות.

גורם נוסף הוא מיקוד קהל. ככל שקהל היעד יותר ספציפי ונישתי, כך העלות עשויה להיות גבוהה יותר. הסיבה לכך היא שהגעה לקהל יעד מאוד מצריך מאמצים אסטרטגיים נוספים, שיכולים להגדיל את עלויות הפרסום הכוללות.

בנוסף, מיקום המודעה הוא גורם מפתח בקביעת עלות הפרסום באינסטגרם. למיקומי מודעות שונים, כגון עדכון אינסטגרם, סטוריז או עמוד חקר, יש עלויות משתנות הקשורות אליהם. למודעות הממוקמות באזורים גלויים יותר ובעלי מעורבות גבוהה יותר עשויות להיות עלויות גבוהות יותר עקב התחרות המוגברת על מיקומים אלו.

התחרות בין המפרסמים היא גורם משפיע נוסף. מפרסמים שמגישים הצעות מחיר עבור קהלי יעד דומים יכולים להעלות את עלות הפרסום. תחרות גבוהה יותר פירושה מחירים גבוהים יותר, שכן מפרסמים מתחרים על שטח פרסום מוגבל ועל תשומת הלב של קהל היעד.

יתר על כן, התקציב הכולל שהוקצה לקמפיין יכול להשפיע באופן משמעותי על עלויות הפרסום. לעסקים עם תקציבים גדולים יותר יש יותר גמישות להציע הצעות גבוהות יותר ולהבטיח מיקומי מודעות טובים יותר. לעומת זאת, עסקים עם תקציבים קטנים יותר עשויים להצטרך להיות אסטרטגיים יותר במתן הצעות ומיקוד שלהם כדי להפיק את המרב מהמשאבים שהוקצו להם.

בחירת המטרה שלך: מה המטרה שלך?

הגדרת מטרה ברורה היא קריטית בעת פרסום באינסטגרם. לפני הצלילה לעולם הפרסום באינסטגרם, חיוני להגדיר את המטרה שלך. היעד שלך יקבע את סוג הקמפיין שאתה מנהל ואת המדדים שבהם אתה משתמש כדי למדוד הצלחה.

ראשית, שקול אם המטרה שלך היא להגביר את המודעות למותג. אם אתה רוצה להציג את המותג שלך לקהל רחב יותר ולבנות הכרה, התמקדות בהופעות ובטווח הגעה עשויה להיות המטרה העיקרית שלך. זה יעזור לך לאמוד כמה אנשים נחשפים למותג שלך דרך מודעות האינסטגרם שלך.

מצד שני, אם המטרה שלך היא להביא תנועה לאתר שלך, ייתכן שהמטרה שלך היא ליצור קליקים באתר או אפילו המרות. במקרה זה, ההתמקדות שלך תהיה במדידת שיעורי קליקים ומספר ההמרות שהושגו באמצעות המודעות שלך.

אם אתה מחפש לעסוק בקהל שלך ולבנות קהל עוקבים נאמן, ייתכן שהמטרה שלך היא להגביר את המעורבות בפוסטים שלך באינסטגרם. בתרחיש זה, מדדי מעקב כגון לייקים, תגובות ושיתופים יהיו חשובים למדידת הצלחת מסע הפרסום שלך.

יתר על כן, אם יש לך מוצר או שירות ספציפי שאתה רוצה לקדם, ייתכן שהמטרה שלך היא להגדיל את המכירות. במקרה זה, מעקב אחר מספר הרכישות או ההכנסות שנוצרו ממודעות האינסטגרם שלך יהיה קריטי בקביעת האפקטיביות של מסע הפרסום שלך.

בסופו של דבר, בחירת המטרה הנכונה תלויה ביעדי השיווק הכוללים שלך ובמה שאתה רוצה להשיג באמצעות פרסום באינסטגרם. חשוב שתהיה לך הבנה ברורה של היעדים שלך לפני השקת מסע הפרסום שלך, שכן זה ינחה את האסטרטגיה שלך ויעזור לך לייעל את הוצאות המודעות שלך.

האם תקציב גבוה יותר תמיד טוב יותר?

בכל הנוגע לפרסום באינסטגרם, מפרסמים רבים מניחים שתקציב גבוה יותר תמיד יניב תוצאות טובות יותר. עם זאת, זה לא בהכרח כך. אמנם תקציב גדול יותר יכול לספק הזדמנויות רבות יותר לחשיפה ולטווח הגעה, אבל זה לא מבטיח הצלחה.

למעשה, האפקטיביות של קמפיין פרסום באינסטגרם נשענת במידה רבה על האסטרטגיה ואיכות התוכן, ולא רק על התקציב המוקצה לו. מסע פרסום מחושב וממוקד עם ויזואליה מושכת וכתוביות מרתקות יכול לעתים קרובות להעלות ביצועים טובים יותר מקמפיין עם תקציב גדול יותר אך תוכן בינוני.

חשוב לציין שהאלגוריתם של אינסטגרם נועד לתת עדיפות לתוכן איכותי ורלוונטי. המשמעות היא שגם עם תקציב קטן יותר, אם המודעות שלך מושכות חזותית, מהדהדות את קהל היעד שלך ומספקות ערך, יש להן פוטנציאל לביצועים יוצאי דופן.

יתר על כן, חיוני לבצע אופטימיזציה של מיקוד המודעות שלך ופילוח הקהל. על ידי צמצום קהל היעד שלך על סמך נתונים דמוגרפיים, תחומי עניין והתנהגויות, אתה יכול להבטיח שהמודעות שלך יוצגו למשתמשים הרלוונטיים ביותר. גישה ממוקדת זו יכולה לעתים קרובות לגרום לאחוזי מעורבות גבוהים יותר ולהחזר טוב יותר על ההשקעה, ללא קשר לגודל התקציב.

במקום להתמקד אך ורק בתקציב, מועיל יותר להקצות את המשאבים שלך באופן אסטרטגי. שקלו להשקיע ביצירת תוכן מקצועי, כמו תמונות או סרטונים באיכות גבוהה, שימשכו את תשומת הלב של הקהל שלכם ויעבירו את המסר המותגי שלכם בצורה יעילה.

מעקב קבוע ואופטימיזציה של מסעות הפרסום שלך יכולים גם לעזור למקסם את התוצאות שאתה משיג עם התקציב שלך. ניתוח הביצועים של המודעות שלך, בדיקת קריאייטיבים שונים והתאמת המיקוד שלך יכולים לעזור לשפר את האפקטיביות של מסע הפרסום שלך לאורך זמן.

מקד את הקהל שלך ביעילות

אחד הגורמים המרכזיים בניהול קמפיין פרסום מוצלח באינסטגרם הוא מיקוד יעיל של הקהל שלך. על ידי הגעה לאנשים הנכונים בזמן הנכון, תוכל למקסם את ההשפעה של המודעות שלך ולהגדיל את סיכויי ההמרה.

ראשית, חשוב להגדיר בצורה ברורה את קהל היעד שלך. זה כרוך בהבנת הדמוגרפיה, תחומי העניין, ההתנהגויות וההעדפות שלהם. על ידי תמונה ברורה של מי הם הלקוחות האידיאליים שלך, תוכל להתאים את המודעות שלך כך שיהדהדו במיוחד.

אינסטגרם מספקת מגוון אפשרויות מיקוד שיעזרו לך להגיע לקהל הרצוי שלך. אתה יכול למקד למשתמשים על סמך נתונים דמוגרפיים כגון גיל, מין, מיקום ושפה. בנוסף, תוכל להשתמש במיקוד מבוסס עניין כדי להגיע למשתמשים שהביעו עניין בנושאים או תעשיות ספציפיות הקשורות למוצר או לשירות שלך.

אסטרטגיית מיקוד יעילה נוספת באינסטגרם היא שימוש בקהלים דומים. תכונה זו מאפשרת לך למקד למשתמשים בעלי מאפיינים והתנהגויות דומים ללקוחות הקיימים שלך. על ידי מינוף הנתונים שכבר יש לך, תוכל להרחיב את טווח ההגעה שלך ללקוחות פוטנציאליים שסביר להניח שיתעניינו בהצעות שלך.

כדאי גם לשקול את התזמון של המודעות שלך. אינסטגרם מאפשרת לך לתזמן את הצגת המודעות שלך בזמנים או בימים ספציפיים בשבוע. על ידי ניתוח ההתנהגות ודפוסי המעורבות של הקהל שלך, אתה יכול לקבוע את הזמנים האופטימליים להצגת המודעות שלך כאשר יש סיכוי גבוה יותר שהן יהיו פעילות וקליטות למסר שלך.

מעקב וניתוח קבוע של ביצועי המודעות שלך חיוניים למיקוד יעיל של הקהל שלך. על ידי הערכת מדדים כגון שיעורי מעורבות, שיעורי קליקים והמרות, תוכל לזהות אילו פלחי קהל מגיבים היטב למודעות שלך ולבצע התאמות בהתאם.

הגדרת מיקומי מודעות: היכן יופיעו המודעות שלך?

בעת הפעלת קמפיין פרסום באינסטגרם, חיוני לקחת בחשבון היכן המודעות שלך יופיעו בפלטפורמה. זה חיוני כדי להבטיח שהמודעות שלך יגיעו לקהל הנכון ויתאימו ליעדי השיווק שלך.

אינסטגרם מציעה אפשרויות שונות למיקום מודעות לבחירה. המיקום הנפוץ ביותר הוא בפיד הראשי של המשתמש, שבו המודעות שלך יופיעו לצד תוכן אורגני מהחשבונות שהם עוקבים אחריהם. מיקום זה מספק נראות ופוטנציאל מעורבות גבוהים כאשר משתמשים גוללים בפיד שלהם.

אפשרות מיקום פופולרית נוספת היא סיפורי אינסטגרם. אלו הן מודעות סוחפות במסך מלא המופיעות בין סיפורים של משתמשים מחשבונות שהם עוקבים אחריהם. עם יותר מ-500 מיליון משתמשים פעילים מדי יום, סטוריז יכולים לספק טווח הגעה משמעותי והזדמנות מעורבות עבור המודעות שלך.

בנוסף לפיד ולסטוריז, אינסטגרם מציעה גם מיקומי מודעות בלשונית חקור. זה מאפשר להציג את המודעות שלך למשתמשים שחוקרים באופן פעיל תוכן מעבר לעדכון הרגיל שלהם. מיקום זה יכול לעזור לך להגיע למשתמשים שאולי אינם עוקבים אחר חשבונך אך בעלי תחומי עניין דומים לקהל היעד שלך.

אינסטגרם מציעה גם אפשרות להציב מודעות ברשת ה-Explore. זהו דף הנחיתה הראשוני כאשר משתמשים פותחים את הכרטיסייה חקור, והוא כולל מבחר תוכן המבוסס על תחומי העניין של המשתמש. הצבת המודעות שלך כאן יכולה להגביר את הנראות ולמשוך משתמשים חדשים לחקור את המותג שלך עוד יותר.

לבסוף, אינסטגרם מציעה מיקומי מודעות בקטע IGTV (Instagram TV). זה מאפשר לך להגיע למשתמשים שמעדיפים תוכן וידאו ארוך יותר. מודעות IGTV יכולות לספק הזדמנות ייחודית להציג את הסיפור של המותג שלך וליצור מעורבות עם משתמשים שמתעניינים בתוכן מעמיק יותר.

התפקיד של איכות התוכן בעלויות הפרסום

לאיכות התוכן שלך יש תפקיד משמעותי בקביעת העלות של קמפיין הפרסום שלך באינסטגרם. כשזה מגיע למשיכת תשומת לב המשתמשים ויצירת מעורבות, תוכן איכותי ומושך מבחינה ויזואלית הוא חיוני.

ראשית, לתוכן מעוצב היטב יש פוטנציאל לרתק את הקהל שלך ולעשות רושם מתמשך. על ידי השקעה בצילום מקצועי, עיצוב גרפי וקופירייטינג, אתה יכול ליצור מודעות מדהימות ויזואלית הבולטות מהקהל. תמונות ויזואליות משכנעות והודעות מושכות יכולות להגביר את הסבירות שמשתמשים יפסיקו להסתכל במודעה שלך, מה שיוביל לשיעורי מעורבות גבוהים יותר.

שנית, איכות התוכן שלך משפיעה גם על ציון הרלוונטיות המוקצה על ידי האלגוריתם של אינסטגרם. ציון הרלוונטיות הוא מדד שקובע עד כמה המודעה שלך תואמת את תחומי העניין וההעדפות של קהל היעד שלך. סביר יותר שמודעות עם ציוני רלוונטיות גבוהים יותר יוצגו למשתמשים, וכתוצאה מכך נראות מודעה משופרת ועלויות פרסום נמוכות יותר.

לבסוף, תוכן באיכות גבוהה נוטה לייצר שיעורי קליקים גבוהים יותר (CTR) ושיעורי המרה. כאשר מוצגים למשתמשים חזותיים מרתקים ומסרים משכנעים, יש סיכוי גבוה יותר שהם ילחצו על המודעה שלך ויבצעו את הפעולה הרצויה. זה יכול להוביל להחזר על ההשקעה (ROI) גבוה יותר עבור מסע הפרסום שלך.

חשוב לציין שאיכות התוכן אינה בהכרח פירושה עלויות הפקה מוגזמות. מדובר ביצירת תוכן שמהדהד עם קהל היעד שלך ומעביר בצורה יעילה את המסר שלך. אפילו עם תקציב מוגבל, אתה עדיין יכול ליצור מודעות משפיעות ומושכות חזותית באמצעות עיצוב יצירתי וסיפור אסטרטגי.

היתרונות של פרסום באינסטגרם

פרסום באינסטגרם מציע יתרונות רבים לעסקים המעוניינים להגיע לקהל היעד שלהם ולהניב תוצאות. עם בסיס המשתמשים העצום והקהילה המעורבת ביותר שלה, אינסטגרם מספקת הזדמנות ייחודית למותגים להתחבר ללקוחות פוטנציאליים ולבנות את נוכחות המותג שלהם. הנה כמה יתרונות מרכזיים של פרסום באינסטגרם:

 • 1. נראות מוגברת של המותג:
  אינסטגרם מתגאה בלמעלה ממיליארד משתמשים פעילים חודשיים, מה שהופך אותה לפלטפורמה מעולה להגברת נראות המותג. על ידי הצגת מודעות ממוקדות, עסקים יכולים להציג את המוצרים או השירותים שלהם בפני קהל רחב, ולהגביר את המודעות וההכרה למותג. עם תוכן מושך ויזואלית ומיקום אסטרטגי של מודעות, פרסום באינסטגרם יכול לעזור לעסקים לבלוט מהמתחרים ולהשאיר רושם מתמשך על המשתמשים.
 • 2. מעורבות מוגברת:
  אחד היתרונות הגדולים ביותר של פרסום באינסטגרם הוא היכולת שלו לייצר רמות גבוהות של מעורבות משתמשים. משתמשי אינסטגרם ידועים בהשתתפותם הפעילה בפלטפורמה, ולעתים קרובות עושים לייק, תגובות ומשתפים פוסטים. על ידי יצירת מודעות מרתקות המהדהדות את קהל היעד, עסקים יכולים לטפח קשרים ואינטראקציות משמעותיות עם לקוחות פוטנציאליים, מה שמוביל למעורבות מוגברת ולנאמנות למותג.
 • 3. אפשרויות מיקוד מדויקות:
  פרסום באינסטגרם מציע אפשרויות מיקוד מתקדמות המאפשרות לעסקים להגיע ביעילות לקהל הרצוי שלהם. עם תכונות כמו מיקוד דמוגרפי, מיקוד לפי תחומי עניין ומיקוד קהל מותאם אישית, עסקים יכולים לצמצם את הקהל שלהם על סמך קריטריונים ספציפיים. מיקוד מדויק זה מבטיח שמודעות יוצגו לאנשים הנכונים בזמן הנכון, וממקסם את הסיכויים להמרה ולהחזר על ההשקעה.

  יתרה מכך, חברת האם של אינסטגרם, פייסבוק, מספקת נתונים נרחבים ותובנות על התנהגות משתמשים, תחומי עניין ודמוגרפיה. ניתן למנף את הנתונים הללו ליצירת מודעות ממוקדות ומותאמות במיוחד המהדהדות את הקהל המיועד.

מקסום החזר ROI: איך להשיג יותר בפחות?

כשמדובר בפרסום באינסטגרם, מקסום ההחזר על ההשקעה (ROI) חיוני לעסקים. כדי לקבל ערך רב יותר עבור תקציב הפרסום שלהם ולהשיג תוצאות טובות יותר, ישנן מספר אסטרטגיות שעסקים יכולים להשתמש בהן:

 • 1. הגדר יעדים ברורים:
  לפני השקת קמפיין פרסום באינסטגרם, חיוני להגדיר יעדים ברורים. בין אם מדובר בהגברת המודעות למותג, הגברת תעבורה לאתר או יצירת מכירות, שמירה על יעדים ספציפיים תעזור להנחות את הקמפיין ולמדוד את הצלחתו.
 • 2. בדיקה ואופטימיזציה:
  היבט מרכזי של מקסום החזר ה-ROI הוא בדיקות ואופטימיזציה מתמשכים. עסקים צריכים להתנסות בפורמטים שונים של מודעות, חזותיים, אפשרויות מיקוד ומיקומי מודעות כדי לזהות מה הכי מתאים לקהל היעד שלהם. על ידי ניתוח נתונים וקבלת החלטות מונחות נתונים, עסקים יכולים לבצע אופטימיזציה של מסעות הפרסום שלהם כדי להשיג תוצאות טובות יותר לאורך זמן.

  3. מינוף תוכן שנוצר על ידי משתמשים:
  תוכן שנוצר על ידי משתמשים (UGC) הוכח כיעיל ביותר בהגברת המעורבות והאמון בקרב משתמשי אינסטגרם. על ידי עידוד לקוחות ליצור ולשתף תוכן הקשור למותג שלהם, עסקים יכולים למנף UGC בקמפיינים הפרסומיים שלהם. UGC לא רק מוסיף אותנטיות למודעות אלא גם מגדיל את הסיכויים למעורבות המשתמשים ולהמרות.
 • 4. שתפו פעולה עם משפיענים:
  שיווק משפיענים הפך לאסטרטגיה פופולרית באינסטגרם, שכן למשפיענים יש קהל עוקב נאמן ויכול לעזור לעסקים להגיע לקהל היעד שלהם בצורה יעילה. שיתוף פעולה עם משפיענים רלוונטיים יכול להגביר את טווח ההגעה וההשפעה של מסעות פרסום באינסטגרם, ולהוביל להגברת המודעות והמעורבות למותג.
 • 5. מעקב והתאם:
  ניטור וניתוח שוטפים של ביצועי מסע הפרסום חיוניים למיצוי החזר ה-ROI. על ידי מעקב צמוד אחר מדדי מפתח כגון שיעורי קליקים, שיעורי המרה ועלות לרכישה, עסקים יכולים לזהות אזורים לשיפור ולבצע התאמות נדרשות כדי לבצע אופטימיזציה נוספת של מסעות הפרסום שלהם.

ניטור והתאמת הפרסום שלך באינסטגרם

ניטור והתאמת הפרסום שלך באינסטגרם חיוניים כדי להבטיח שהקמפיינים שלך מניבים ביצועים מיטביים ומספקים את התוצאות הרצויות. הנה כמה צעדים עיקריים שיש לקחת בחשבון:

1. עקוב באופן קבוע אחר מדדי מפתח:
עקוב מקרוב אחר מדדים חשובים כגון שיעור מעורבות, טווח הגעה, שיעור קליקים והמרות. מדדים אלה יספקו תובנות חשובות לגבי האפקטיביות של המודעות שלך ויעזרו לך לזהות את כל התחומים הדורשים שיפור.

 • 2. נתח את תובנות הקהל:
  השתמש בכלי הניתוח שמספקת אינסטגרם כדי להבין טוב יותר את הקהל שלך. ניתוח דמוגרפיה, תחומי עניין ודפוסי התנהגות של הקהל שלך יכול לעזור לך לחדד את אסטרטגיית המיקוד שלך וליצור מודעות רלוונטיות ומושכות יותר.
 • 3. בדיקת A/B:
  בדיקת וריאציות שונות של מודעות יכולה לספק תובנות חשובות לגבי מה מהדהד עם קהל היעד שלך. נסה עם רכיבים חזותיים שונים, עותק מודעה, לחצני קריאה לפעולה ופורמטים של מודעות כדי לקבוע איזה שילוב מניב את התוצאות הטובות ביותר.
 • 4. אופטימיזציה של תקציב:
  עקוב מקרוב אחר ההוצאה על המודעות שלך ועל התשואה שאתה מקבל ממנה. אם מודעות או מסעות פרסום מסוימים אינם מספקים את התוצאות הרצויות, שקול להקצות מחדש את התקציב שלך למצליחים יותר. זה יעזור לך לייעל את התקציב שלך ולמקסם את ההחזר על ההשקעה שלך.

  5. הישאר מעודכן במדיניות הפרסום של אינסטגרם:
  אינסטגרם מעדכנת ללא הרף את מדיניות הפרסום שלה. ודא שאתה מודע לשינויים כלשהם כדי למנוע הפרות שעלולות לגרום לאי אישור המודעות שלך או לענישה של חשבונך.
 • 6. שימו עין על המתחרים:
  עקבו אחר אסטרטגיות הפרסום באינסטגרם של המתחרים שלכם כדי לקבל תובנות ולהישאר לפני המשחק. נתח את הקריאייטיב, המיקוד והמסרים של המודעה שלהם כדי לזהות הזדמנויות לשיפור במסעות הפרסום שלך.
 • 7. הישאר גמיש והסתגל:
  נוף הפרסום הדיגיטלי מתפתח כל הזמן, ומה שעובד היום אולי לא יעבוד מחר. הישאר פתוח לשינוי והיה מוכן להתאים את האסטרטגיות שלך על סמך נתוני הביצועים ומגמות השוק.

פרסום באינסטגרם: השקעה משתלמת?

עם בסיס המשתמשים האדיר והקהל המעורב שלו, פרסום באינסטגרם הפך לבחירה פופולרית עבור עסקים המעוניינים להגיע לשוק היעד שלהם ביעילות. אבל האם זו באמת השקעה משתלמת? התשובה היא כן מהדהד.

אינסטגרם מציעה הזדמנות ייחודית להתחבר למשתמשים בצורה מושכת ויזואלית ואינטראקטיבית. ההתמקדות שלו בוויזואליות באיכות גבוהה מאפשרת לעסקים להציג את המוצרים או השירותים שלהם בצורה מרתקת, ולמשוך את תשומת הלב של לקוחות פוטנציאליים. על ידי מינוף תכונות הפרסום של אינסטגרם, עסקים יכולים להגביר ביעילות את המודעות למותג, להניע תנועה לאתר, לייצר לידים ואפילו להגביר את המכירות.

אחד היתרונות המרכזיים של פרסום באינסטגרם הוא היכולת שלו למקד לדמוגרפיה ותחומי עניין ספציפיים. עם אפשרויות מיקוד מתקדמות, עסקים יכולים להגיע לקהל האידיאלי שלהם, ולהבטיח שהמודעות שלהם יראו האנשים הנכונים בזמן הנכון. מיקוד מדויק זה עוזר למקסם את ההשפעה של מסעות הפרסום שלך ולהגדיל את הסבירות להמרות.

יתר על כן, פלטפורמת הפרסום של אינסטגרם מספקת כלי ניתוח ודיווח מקיפים. זה מאפשר לעסקים לעקוב אחר ביצועי המודעות שלהם, למדוד מדדי מפתח ולקבל תובנות חשובות לגבי קהל היעד שלהם. על ידי ניתוח נתונים אלה, עסקים יכולים לקבל החלטות מושכלות לגבי אופטימיזציה של מסעות הפרסום שלהם, שיפור אסטרטגיות מיקוד ומקסום ההחזר על ההשקעה שלהם.

סיבה נוספת לכך שפרסום באינסטגרם הוא השקעה משתלמת היא השילוב שלו עם פלטפורמת הפרסום של פייסבוק. מכיוון שאינסטגרם בבעלות פייסבוק, עסקים יכולים למנף בקלות את מסעות הפרסום הקיימים שלהם בפייסבוק ולמקד לאותו קהל באינסטגרם. שילוב חלק זה לא רק חוסך זמן ומאמץ אלא גם מאפשר לעסקים להגיע לקהל רחב יותר בשתי הפלטפורמות.

פרסום באינסטגרם מספק לעסקים הזדמנות ייחודית להגיע לקהל מסיבי ומעורב. למרות שהעלויות עשויות להשתנות, הבנת הגורמים המרכזיים המשפיעים על מחירי הפרסום יכולה לעזור לעסקים לקבל החלטות מושכלות ולמקסם את ההחזר על ההשקעה שלהם. על ידי תכנון אסטרטגי של קמפיינים, מיקוד יעיל ומעקב והתאמה מתמשכים, עסקים יכולים להפיק את המרב מפרסום באינסטגרם, ללא קשר לתקציב שלהם.

 

 

מחירון קידום אתרים אורגני SEO

פעולות קידום

פעולות onsie ו-offsite
מחיר חודשי *הפעולות הן על בסיס חודשי
 • העלאת מאמרים לאתר
 • כמות קישורים לאתר
 • מילות מפתח לקידום
 • מחקר מילות מפתח
 • אופטימיזציה מלאה
 • מחקר מתחרים
 • דו"ח חודשי
 • בקשות בסיסיות של שינויים באתר
 • שירות מעבר לשעות העבודה

בסיס

מתאים לחתום שאינו תחרותי
1,690 לחודש
 • 2 מאמרים
 • 2 קישורים
 • עד 20 ביטויים
 •  
 •  
 •  
 • במעמד חתימה
 • במעמד חתימה
 • במעמד חתימה

מתקדם

מתאים לחתום עם תחרות בינונית
2,390 לחודש
 • 3 מאמרים
 • 3 קישורים
 • עד 30 ביטויים
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • במעמד חתימה

עסקי

מתאים לחתום עם תחרות קשה
2,990 לחודש
 • 4 מאמרים
 • 4 קישורים
 • עד 40 ביטויים
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

מקצועי

מתאים לחתום עם תחרות סופר קשה
3,590 לחודש
 • 5 מאמרים
 • 5 קישורים
 • עד 50 ביטויים
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

מאסטר

חברות גדולות שמעוניינות לטוס למעלה
6,690 לחודש
 • 10 מאמרים
 • 10 קישורים
 • ללא הגבלה
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

מחירון קידום ממומן GoogleAds

הקמת קמפיין

החל מ-1,000 תשלום חד פעמי
 • פתיחת חשבון ב- Google Ads
 • הגדרת אמצעי תשלום ב-Google
 • מחקר מילות מפתח
 • מחקר מתחרים
 • מיקוד לפי אזורים גאוגרפיים
 • תזמון הצגת קמפיין
 • יצירת קמפיין מותאם לסוג העסק
 • יצירת קבוצות מודעות כנדרש
 • יצירת מודעות לביצוע A/B Testing
 • הגדרת תוספי התקשרות בקליק
 • הגדרת תוספי sitelink
 • תוספי מיקום, שירותים ועוד
 • חיבור ל-Google Analytics

ניהול קמפיין חודשי

35% מסך התקציב - לתקציב של עד 4,000 לא פחות מ- 1,090 ₪ בחודש
 • אופטימיזציית קמפיין מלאה
 • אופטימיזציה לשיפור ציון איכות
 • אופטימיזציה למיקום גאוגרפי ותכונות קהלים
 • הוספת/הסרת מילות מפתח בהתאם להתנהגות הקמפיין
 • הוספת מילות מפתח לשלילה בהתאם לרצונות הלקוח
 • העלאה/הורדת הצעות מחיר למילות מפתח
 • העלאה/הורדת תקציב קמפיין בהתאם לצרכיי העסק
 • עריכה/הוספה ושיפור של קבוצות מודעות
 • עריכה, אבחון ושיפור תוכן מודעות
 • ניהול קמפיין ע״י מוסמך Google

ניהול קמפיין חודשי

25% מסך התקציב - לתקציב של +8,000
 • אופטימיזציית קמפיין מלאה
 • אופטימיזציה לשיפור ציון איכות
 • אופטימיזציה למיקום גאוגרפי ותכונות קהלים
 • הוספת/הסרת מילות מפתח בהתאם להתנהגות הקמפיין
 • הוספת מילות מפתח לשלילה בהתאם לרצונות הלקוח
 • העלאה/הורדת הצעות מחיר למילות מפתח
 • העלאה/הורדת תקציב קמפיין בהתאם לצרכיי העסק
 • עריכה/הוספה ושיפור של קבוצות מודעות
 • עריכה, אבחון ושיפור תוכן מודעות
 • ניהול קמפיין ע״י מוסמך Google

מחירון בניית אתרים

עמוד נחיתה

החל מ- 1799 ₪59 לחודש לאחסון מלא הכולל: גיבויים יומיים, תעודת SSL, הגנות DDOS, תחזוקה מלאה ועוד
 • עמוד וורדפרס כולןל עיצוב
 • עמודים: 1-2
 • תוסף אלמנטור פרו
 • התאמה מלאה למובייל
 • 100% ריספונסיביות
 • שרתים מאובטחים
 • הגנות DDoS
 • גיבוי יומי/שבועי
 • אתר מוכן: עד 10 ימי עסקים

אתר תדמית לעסקים

החל מ-3499 ₪99 לחודש לאחסון מלא הכולל: גיבויים יומיים, תעודת SSL, הגנות DDOS, תחזוקה מלאה ועוד
 • אתר וורדפרס כולל עיצוב
 • עמודים: 2-10
 • תוסף אלמנטור פרו
 • התאמה מלאה למובייל
 • 100% ריספונסיביות
 • שרתים מאובטחים
 • הגנות DDoS
 • גיבוי יומי/שבועי
 • שטח אחסון מהיר מבוסס SSD
 • אתר מוכן: עד 20 ימי עסקים

חברות גדולות/חנות וירטואלית

החל מ-4499 ₪119 לחודש לאחסון מלא הכולל: גיבויים יומיים, תעודת SSL, הגנות DDOS, תחזוקה מלאה ועוד
 • אתר וורדפרס כולל עיצוב
 • עמודים/מוצרים: 60
 • תוסף אלמנטור פרו
 • התאמה מלאה למובייל
 • 100% ריספונסיביות
 • שרתים מאובטחים
 • הגנות DDoS
 • גיבוי יומי/שבועי
 • שטח אחסון מהיר מבוסס SSD
 • אתר מוכן: עד 30 ימי עסקים

מחירון אחסון אתרים

וורדפרס מיני

59 לחודש
 • שטח דיסק: 100MB SSD
 • תעבורה חודשית: 1GB
 • אתרים:1
 • תעודת SSL חינם
 • הגנות DDoS חינם
 • גיבוי יומי/שבועי חינם
 • שטח אחסון מהיר מבוסס SSD
 • מסדי נתונים ללא הגבלה
 • פאנל ניהול אישי, חכם ועוצמתי
 • העברת אתר:0
 • סאב דומיין:0
 • תיבות דוא"ל: 0
 • התקנת מערכת וורדפרס בקליק
 • שטח דיסק NVME ללא הגבלה
 • Redis Cache

וורדפרס מתקדם

99 לחודש
 • שטח דיסק: 1GB SSD
 • תעבורה חודשית: 100GB
 • אתרים:1
 • תעודת SSL חינם
 • הגנות DDoS חינם
 • גיבוי יומי/שבועי חינם
 • שטח אחסון מהיר מבוסס SSD
 • מסדי נתונים ללא הגבלה
 • פאנל ניהול אישי, חכם ועוצמתי
 • העברת אתר:1
 • סאב דומיין:5
 • תיבות דוא"ל: 3
 • התקנת מערכת וורדפרס בקליק
 • שטח דיסק NVME ללא הגבלה
 • Redis Cache

וורדפרס עסקי/חנות

119 לחודש
 • שטח דיסק: 3GB SSD
 • תעבורה חודשית: ללא הגבלה
 • אתרים:2
 • תעודת SSL חינם
 • הגנות DDoS חינם
 • גיבוי יומי/שבועי חינם
 • שטח אחסון מהיר מבוסס SSD
 • מסדי נתונים ללא הגבלה
 • פאנל ניהול אישי, חכם ועוצמתי
 • העברת אתר:1
 • סאב דומיין:7
 • תיבות דוא"ל: 5
 • התקנת מערכת וורדפרס בקליק
 • שטח דיסק NVME ללא הגבלה
 • Redis Cache
קידום אתרים אורגני SEO 100%
ניהול קמפיינים וקידום ממומן במערכת google ads 100%
בניית אתרי תדמית ואתרי חנות ווקומרס 100%
אחסון וניהול שרתים לאתרים מכל הסוגים 100%
קידום, פרסום וניהול קמפיינים ועמודים בפייסבוק ואינטסגרם 100%
בלוג קידום אתרים
אזורי שירות קידום אתרים
אזורי שירות בניית אתרים

שירותי קידום אתרים

שירותי בניית אתרים

קידום ממומן בגוגל

פרסום בפייסבוק

פרסום באינסטגרם

על מה אנחנו אוהבים לשים דגש?

שירות

בבי מרקטינג השירות לפני הכל! אתם תופתעו לגלות בכמה זירות שיירות אנו פועלים: טלפון, מייל, בנייד וואטסאפ. בנוסף פגישות פרונטליות עם הלקוח.

מחירים

את הסטנדרטים הגבוהים כבר הזכרנו אבל זה לא אומר שאי אפשר לשלב יחד איתם מחירים הוגנים ומוזלים ביחס לחברות בשוק הישראלי. בבי מרקטינג מאמינים שגם עסקים קטנים עם תקציבים מוגבלים יכולים להיות בעלי אתרים מפוארים.

ממליצים

לרשותו מגוון ממליצים אשר השתמשו באחד מהשירותים ש-BeMarketing מציעים ומספיק מרוצים (ברוך השם...) בכדי להמליץ עלינו :)

מקצועיות

אנו בבי מרקטינג שמים לב לפרטים הקטנים ביותר בכך פרויקט תוך שימת דגש עיקרי לצרכיי הלקוח, שיתוף פעולה מלא ורצון לעזור ולייעץ ככל שניתן.

סטנדרטים

בבי מרקטינג אנו שמים דגש עיקרי על הסטנדרטים הגבוהים ביותר! עובדים עם התוכנות המובילות ביותר בתחום ולא מוגבלים בשום טכנולוגיה!

פתרון מקיף 360°

פתרון מקיף 360° לכל עולמות הדיגיטל. בין שירותינו תוכלו למצוא מגוון רחב של הצעות כגון: קידום אתרים Seo, פרסום אתרים בגוגל Ads, פרסום אתרים בפייסבוק/אינסטגרם, בניית אתרים וכל זה עם שירות מעל למצופה.

דוגמאות של תוצאות לביטויים שהשגנו ללקוחות שלנו

מקום #1

מקום #2

מקום #3

מקום #4

מקום #5

העבודות שלנו

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים ולקבל הצעת מחיר משתלמת לשירות של קידום ובניית אתרים SEO לעסק שלכם?
השאירו פרטים בטופס עכשיו ונציג מטעם החברה ייצור עמכם קשר בהקדם האפשרי למתן ייעוץ מקצועי, הכוונה והצעה משתלמת שלא תוכלו לסרב לה.

דילוג לתוכן