קידום בגוגל

קידום, שיווק, בניית אתרים, איחסון ותחזוקת אתרים - BeMarketing
מאמר זה נכתב והועלה ע"י ניסים כליף
מומחה קידום אתרים אורגני SEO

תוכן עניינים

קידום, שיווק, בניית אתרים, איחסון ותחזוקת אתרים - BeMarketing

מתחייבים להביא את העסק שלך לעמוד הראשון בגוגל תוך 90 יום !

פוסט זה בבלוג מתעמק בעולם הקידום בגוגל, ומבהיר את הניואנסים של ניצול כלי הפרסום והאסטרטגיות של גוגל עבור העסק שלך. הוא מציע מדריך מקיף להבנת פלטפורמות הקידום של גוגל, כיצד הן פועלות וכיצד ניתן למנף אותן להשגת יתרונות עסקיים מקסימליים.

הבנת הכוח של קידום מכירות בגוגל

קידום מכירות בגוגל הפך לכלי הכרחי עבור עסקים המעוניינים להרחיב את הנוכחות המקוונת שלהם ולהגיע לקהל רחב יותר. מכיוון שרוב משתמשי האינטרנט מסתמכים על גוגל כמנוע החיפוש הרצוי שלהם, רתימת הכוח של קידום מכירות בגוגל חיונית לעסקים בכל הגדלים.

קידום מכירות בגוגל מציע דרך יעילה להגביר את נראות המותג ולהניע תנועה ממוקדת לאתר שלך. על ידי מינוף טווח ההגעה הנרחב של גוגל ויכולות המיקוד המתוחכמות של גוגל, עסקים יכולים להבטיח שהמודעות שלהם יראו האנשים הנכונים בזמן הנכון.

אחד היתרונות העיקריים של קידום מכירות בגוגל הוא היכולת להגיע למשתמשים ברגע הכוונה. כאשר משתמש מחפש מוצר או שירות ספציפי, קידום מכירות בגוגל יכול להציב בפניו מודעות רלוונטיות, ולהגדיל את סיכויי ההמרה. גישה ממוקדת זו מבטיחה שעסקים יכולים להתחבר ללקוחות פוטנציאליים שמחפשים באופן פעיל את מה שיש להם להציע.

יתרה מכך, מבצעי Google מספקים לעסקים תובנות חשובות לגבי התנהגות והעדפות צרכנים. באמצעות ניתוח ומעקב אחר נתונים, עסקים יכולים לעקוב אחר ביצועי המודעות שלהם, לזהות מגמות ולקבל החלטות מושכלות כדי לייעל את מסעות הפרסום שלהם. גישה מונעת נתונים זו מאפשרת לעסקים לחדד את אסטרטגיות המיקוד שלהם ולמקסם את ההחזר על ההשקעה.

בנוסף, קידום מכירות בגוגל מציע מגוון פורמטים של מודעות שיתאימו למטרות עסקיות שונות. ממודעות טקסט ועד מודעות לתצוגה, מודעות קניות ומודעות וידאו, עסקים יכולים לבחור את הפורמט המתאים ביותר ליעדים ולקהל היעד שלהם. גמישות זו מאפשרת לעסקים להתאים את המבצעים שלהם כך שיתאימו לצרכי השיווק הייחודיים שלהם, כדי להבטיח שהמודעות שלהם יהדהדו עם שוק היעד שלהם.

איך עובד הפרסום בגוגל?

פרסום בגוגל פועל באמצעות מערכת מורכבת מבוססת מכירות פומביות המכונה Google Ads. כאשר משתמש מחפש מילת מפתח או ביטוי ספציפיים, גוגל מנתחת את שאילתת החיפוש ומזהה מודעות רלוונטיות להצגה. מפרסמים מציעים הצעות על מילות מפתח כדי שהמודעות שלהם יוצגו בתוצאות החיפוש או באתרים רלוונטיים ברשת המדיה של Google. תהליך הגשת הצעות המחיר לוקח בחשבון גורמים כגון סכום הצעת המחיר, איכות המודעה והרלוונטיות לשאילתת החיפוש של המשתמש.

ברגע שמשתמש מזין שאילתת חיפוש, Google מעריכה את הצעות המחיר ואיכות המודעות של מפרסמים שמתחרים על מילת המפתח הזו. מודעות מדורגות על סמך שילוב של סכום הצעת מחיר וציון איכות, הנקבע על ידי גורמים כמו רלוונטיות המודעה, חוויית דף הנחיתה ושיעור הקליקים הצפוי. לאחר מכן, המודעות בעלות הדירוג הגבוה ביותר מוצגות בתוצאות החיפוש.

כשזה מגיע לרשת המדיה של Google, מפרסמים יכולים לבחור להציג את המודעות שלהם באתרים, בלוגים או אפליקציות שהם חלק מהרשת. גוגל משתמשת באפשרויות מיקוד מתקדמות כגון דמוגרפיה, תחומי עניין ומיקום כדי להבטיח שהמודעות יוצגו לקהל הרלוונטי ביותר.

למפרסמים יש שליטה על התקציבים שלהם והם יכולים להגדיר מגבלות הוצאה יומיות או חודשיות. הם משלמים רק כאשר משתמש לוחץ על המודעה שלו, המכונה פרסום בתשלום לקליק (PPC). משמעות הדבר היא שלמפרסמים יש הזדמנות להגיע לקהל רחב מבלי להיכנס בעלויות, אלא אם המודעות שלהם מייצרות מעורבות.

פרסום בגוגל מספק למפרסמים גם מדדים וכלי דיווח שונים למעקב אחר ביצועי מסעות הפרסום שלהם. מפרסמים יכולים לעקוב אחר מדדים כגון הופעות, קליקים, שיעורי קליקים והמרות כדי להעריך את האפקטיביות של המודעות שלהם ולקבל החלטות מונחות נתונים לצורך אופטימיזציה.

פענוח Google AdWords: שחקן מפתח בקידום מקוון

גוגל אדוורדס, הידועה כיום כגוגל אדס, היא פלטפורמת פרסום מקוונת רבת עוצמה הממלאת תפקיד מכריע בקידום עסקים והנעת תנועה ממוקדת לאתרים. הוא מציע מגוון אפשרויות פרסום, כולל מודעות חיפוש, מודעות לתצוגה, מודעות קניות ומודעות וידאו. עם טווח ההגעה הרחב שלה ויכולות המיקוד המתקדמות שלה, Google Ads מאפשרת לעסקים להתחבר לקהל היעד שלהם ביעילות.

אחד היתרונות המרכזיים של השימוש ב-Google Ads הוא היכולת למקד למילות מפתח ספציפיות. מפרסמים יכולים לבחור מילות מפתח רלוונטיות הקשורות למוצרים או לשירותים שלהם, ולהבטיח שהמודעות שלהם יוצגו למשתמשים המחפשים באופן פעיל את המונחים הללו. גישה ממוקדת זו עוזרת לעסקים להגיע ללקוחות פוטנציאליים שכבר מתעניינים במה שיש להם להציע.

בנוסף למיקוד לפי מילות מפתח, Google Ads מספקת אפשרויות מיקוד שונות המבוססות על נתונים דמוגרפיים, תחומי עניין ומיקום. מפרסמים יכולים להגדיר את קהל היעד שלהם על סמך גורמים כמו גיל, מין, תחומי עניין ומיקום גיאוגרפי. רמת דיוק זו מבטיחה שהמודעות יוצגו לקהל הרלוונטי ביותר, מה שמגדיל את הסיכויים למעורבות ולהמרות.

Google Ads מציעה גם אפשרויות מתקדמות לתזמון מודעות, המאפשרות למפרסמים לקבוע את הזמנים והימים הספציפיים שבהם המודעות שלהם צריכות להיות מוצגות. תכונה זו שימושית במיוחד לעסקים הממקדים לאזורים או אזורי זמן ספציפיים, מכיוון שהיא מאפשרת להם לבצע אופטימיזציה של הצגת המודעות שלהם להשפעה מירבית.

בנוסף, Google Ads מספקת כלי מעקב ומדידה חזקים המאפשרים למפרסמים לעקוב אחר ביצועי הקמפיינים שלהם. מפרסמים יכולים לעקוב אחר מדדים כגון הופעות, קליקים, המרות והחזר על ההשקעה (ROI) כדי להעריך את יעילות המודעות שלהם. גישה מונעת נתונים זו מאפשרת לעסקים לקבל החלטות מושכלות ולבצע אופטימיזציה של מסעות הפרסום שלהם לתוצאות טובות יותר.

מדוע קידום אתרים חיוני לקידום בגוגל?

קידום אתרים, או אופטימיזציה למנועי חיפוש, חיוני לקידום בגוגל מכיוון שהוא עוזר לעסקים לשפר את הנראות שלהם ולדרג גבוה יותר בתוצאות החיפוש האורגניות.
על ידי אופטימיזציה של האתר והתוכן שלהם למילות מפתח רלוונטיות ולכוונת המשתמש, עסקים יכולים להגדיל את הסיכויים שלהם להופיע בעמוד הראשון של תוצאות החיפוש של גוגל, שבו רוב הקליקים של המשתמש מתרחשים.
קידום אתרים כולל טכניקות שונות כמו מחקר מילות מפתח, אופטימיזציה בדף, אופטימיזציה טכנית ובניית קישורים. טכניקות אלו עוזרות למנועי החיפוש להבין את הרלוונטיות והאיכות של אתר אינטרנט, מה שמגדיל את הסיכוי שהוא יוצג למשתמשים המחפשים נושאים או מוצרים קשורים.
יתרה מכך, קידום אתרים הוא אסטרטגיה ארוכת טווח המסייעת לעסקים לבנות סמכות ואמינות בענף שלהם. כאשר אתר אינטרנט מדורג באופן עקבי גבוה בתוצאות החיפוש, המשתמשים תופסים אותו כאמין ואמין. זה יכול להוביל לתנועה אורגנית מוגברת, זיהוי מותג, ובסופו של דבר, יותר המרות ומכירות.
בנוסף, SEO משלים אסטרטגיות שיווק דיגיטליות אחרות, כגון פרסום בתשלום. בשילוב עם קמפיינים של Google Ads, SEO יכול לשפר את האפקטיביות של קידום מכירות בתשלום על ידי מתן נוכחות אורגנית חזקה ושיפור ציון האיכות של המודעות.
לסיכום, קידום אתרים חיוני לקידום בגוגל מכיוון שהוא עוזר לעסקים להגביר את הנראות שלהם, לשפר את הדירוג האורגני שלהם ולבנות אמינות לטווח ארוך בעיני המשתמשים ומנועי החיפוש. על ידי השקעה בקידום אתרים, עסקים יכולים לקצור את היתרונות של תנועה אורגנית ממוקדת, שיעורי המרה גבוהים יותר והצלחה מקוונת בת קיימא.

"בעידן הדיגיטלי, הנראות היא המפתח" – מבט בדף התוצאות של מנוע החיפוש של גוגל

בעידן הדיגיטלי, הנראות היא המפתח. כאשר משתמשים מחפשים מידע או מוצרים בגוגל, מוצג להם דף תוצאות של מנוע חיפוש (SERP) המציג רשימה של אתרים רלוונטיים. ההבנה כיצד פועל ה-SERP של Google היא חיונית לעסקים שמטרתם לקדם את המוצרים או השירותים שלהם באינטרנט.

בחלק העליון של ה-SERP, משתמשים נתקלים לעתים קרובות בפרסומות בתשלום, המסומנות במילה "מודעה" ליד הרישום. מודעות אלו הן חלק מ-Google Ads, פלטפורמת פרסום המאפשרת לעסקים להציע הצעות מחיר על מילות מפתח ולהציג את המודעות שלהם למשתמשים המחפשים מילות מפתח אלו.

מתחת למודעות בתשלום, משתמשים מוצאים תוצאות חיפוש אורגניות. רישומים אלה נקבעים על ידי האלגוריתם של גוגל, שמתחשב בגורמים שונים כמו רלוונטיות, איכות וחווית משתמש. אתרים שביצעו אופטימיזציה של התוכן שלהם למילות מפתח רלוונטיות ויש להם פרופיל קישורים נכנסים חזק נוטים יותר לדרג גבוה יותר בתוצאות החיפוש האורגניות.

ה-SERP כולל גם תכונות נוספות כמו קטעים מוצגים, לוחות ידע ורישומי עסקים מקומיים. קטעים מומלצים מספקים למשתמשים תשובה תמציתית לשאילתה שלהם, המוצגת בראש העמוד. לוחות ידע מספקים מידע על ישויות כמו עסקים, אנשים מפורסמים או מקומות. רישומי עסקים מקומיים מציגים תוצאות ספציפיות למיקום המשתמש, מה שמקל על המשתמשים למצוא עסקים קרובים.

הבנת הפריסה והתכונות של ה-SERP היא חיונית לעסקים שמטרתם לקדם את המוצרים או השירותים שלהם. על ידי ניתוח ה-SERP, עסקים יכולים לזהות הזדמנויות לשפר את הנראות שלהם ולהתבלט מהמתחרים. זה עשוי להיות כרוך באופטימיזציה של אתר האינטרנט שלהם לקטעי קוד מוצגים, תביעה ואופטימיזציה של פאנל הידע שלהם, או התמקדות באסטרטגיות SEO מקומיות.

האם קידומי Google שווים את ההשקעה?

השקעה בקידום מכירות בגוגל יכולה להיות מהלך חכם לעסקים המעוניינים להגביר את הנראות שלהם באינטרנט ולהגיע לקהל רחב יותר. Google Ads מציעה מגוון אפשרויות פרסום שניתן להתאים אותן לתקציבים ויעדים שונים. עם זאת, חשוב לעסקים להעריך בקפידה את ההחזר הפוטנציאלי על ההשקעה לפני שהם צוללים לקידום מכירות בגוגל.

אחד היתרונות המרכזיים של קידום מכירות בגוגל הוא היכולת למקד מילות מפתח ודמוגרפיות ספציפיות. על ידי הגשת הצעות למילות מפתח רלוונטיות, עסקים יכולים להבטיח שהמודעות שלהם יוצגו בפני משתמשים שמחפשים באופן פעיל מוצרים או שירותים דומים לשלהם. גישה ממוקדת זו יכולה להוביל לאחוזי המרה גבוהים יותר ולהחזר טוב יותר על ההשקעה.

בנוסף, Google Ads מספקת כלי ניתוח ומעקב מפורטים המאפשרים לעסקים למדוד את ביצועי הקמפיינים שלהם. ניתן להשתמש בנתונים אלה כדי לבצע אופטימיזציה של מודעות, לחדד אסטרטגיות מיקוד ולקבל החלטות מושכלות לגבי השקעות עתידיות בפרסום. על ידי מעקב ואופטימיזציה מתמשכת של מסעות פרסום, עסקים יכולים למקסם את ההחזר על ההשקעה שלהם ולהבטיח שתקציב הפרסום שלהם מנוצל ביעילות.

עם זאת, חשוב לציין שייתכן שמבצעים בגוגל אינם מתאימים לכל עסק או תעשייה. העלות לקליק יכולה להשתנות באופן משמעותי בהתאם לתחרותיות של מילות המפתח והתעשייה. חיוני לעסקים לבצע מחקר וניתוח מעמיקים כדי לקבוע אם היתרונות הפוטנציאליים עולים על העלויות.

יתר על כן, עסקים צריכים גם לשקול את אסטרטגיית השיווק והתקציב הכוללים שלהם לפני שהם משקיעים הרבה בקידום מכירות בגוגל. חשוב שתהיה תוכנית שיווקית מעוגלת הכוללת שילוב של ערוצי פרסום מקוונים ולא מקוונים כדי להגיע לקהל מגוון.

ביטול המסתורין של רשת המדיה של Google

רשת המדיה של Google (GDN) היא פלטפורמת פרסום רבת עוצמה המאפשרת לעסקים להגיע לקהל עצום במיליוני אתרים, אפליקציות לנייד ופלטפורמות וידאו. על ידי שימוש ב-GDN, עסקים יכולים להציג את המודעות שלהם בפורמטים שונים, כולל טקסט, תמונה ווידאו, כדי למשוך את תשומת הלב של לקוחות פוטנציאליים.

אחד היתרונות המרכזיים של ה-GDN הוא הטווח הרחב שלו. עם מיליוני אתרים ואפליקציות שמשתתפים ברשת, עסקים יכולים למקד את המודעות שלהם לקהלים ספציפיים בהתבסס על גורמים כמו דמוגרפיה, תחומי עניין והתנהגות גלישה. רמת מיקוד זו מבטיחה שמודעות יוצגו למשתמשים שיש להם סיכוי גבוה יותר להתעניין במוצרים או בשירותים המפורסמים.

יתר על כן, ה-GDN מציע אפשרויות גמישות למיקום מודעות. עסקים יכולים לבחור להציג את המודעות שלהם באתרים ספציפיים או להשתמש במיקוד לפי הקשר כדי להציג מודעות בדפי אינטרנט שרלוונטיים למוצרים או לשירותים שלהם. רמת שליטה זו מאפשרת לעסקים להתאים את המודעות שלהם לתוכן שקהל היעד שלהם כבר עוסק בו, מה שמגדיל את הסיכויים למשוך את תשומת הלב שלהם ולהניב המרות.

יתר על כן, ה-GDN מספק פורמטים שונים של מודעות כדי להתאים למטרות שיווק שונות. עסקים יכולים לבחור בין מודעות תמונה סטטיות, מודעות תמונה מונפשות, מודעות רספונסיביות שמתאימות לגדלים שונים של מסך, ואפילו מודעות וידאו. הרבגוניות הזו מאפשרת לעסקים ליצור מודעות מושכות ומושכות מבחינה ויזואלית הבולטות מהמתחרים.

בנוסף, ה-GDN מציע תכונות מתקדמות של מעקב ודיווח על ביצועים. עסקים יכולים לנתח את ביצועי המודעות שלהם בזמן אמת, לעקוב אחר מדדי מפתח כגון הופעות, קליקים, המרות ועלות לקליק, ולקבל החלטות מבוססות נתונים כדי לבצע אופטימיזציה של מסעות הפרסום שלהם. רמה זו של שקיפות ובקרה מאפשרת לעסקים לחדד כל הזמן את המיקוד והמסרים שלהם כדי להשיג תוצאות טובות יותר.

מודעות שופינג בגוגל: שינוי פרדיגמה במסחר אלקטרוני

מודעות שופינג בגוגל חוללו מהפכה באופן שבו עסקי מסחר אלקטרוני מקדמים ומוכרים את המוצרים שלהם באינטרנט. מודעות אלו, הידועות גם בשם מודעות פרטי מוצר (PLA), מאפשרות לעסקים להציג את המוצרים שלהם ישירות בתוצאות החיפוש של גוגל, מה שמקל על לקוחות פוטנציאליים לגלות ולרכוש פריטים שהם מחפשים.

אחד היתרונות העיקריים של מודעות שופינג בגוגל הוא האופי הוויזואלי שלהן. בניגוד למודעות מבוססות טקסט מסורתיות, מודעות שופינג מציגות תמונות מוצרים, מחירים ומידע רלוונטי ישירות בתוצאות החיפוש. ייצוג חזותי זה מושך את תשומת הלב של המשתמשים באופן מיידי ומספק להם סקירה מהירה של המוצר, ומגביר את הסבירות לקליקים והמרות.

יתרה מכך, מודעות שופינג בגוגל ממוקדות מאוד. הם מופעלים על ידי שאילתות חיפוש ספציפיות הקשורות למוצרים המפורסמים. המשמעות היא שעסקים יכולים להגיע למשתמשים שמחפשים באופן פעיל את המוצרים המדויקים שהם מציעים, וכתוצאה מכך ללידים מתאימים יותר ושיעורי המרה גבוהים יותר.

בנוסף, מודעות שופינג בגוגל מציעות חווית קנייה חלקה. כאשר משתמשים לוחצים על מודעת קניות, הם מופנים לדף נחיתה של מוצר באתר העסק, בו הם יכולים ללמוד עוד על המוצר, לצפות בתמונות נוספות, לקרוא ביקורות ולבצע רכישה. תהליך יעיל זה מבטל שלבים וחיכוכים מיותרים, ומקל על המשתמשים להשלים את הרכישה שלהם.

יתר על כן, מודעות שופינג בגוגל מספקות תובנות ונתונים חשובים לעסקים. באמצעות Google Merchant Center ו-Google Ads, עסקים יכולים לעקוב אחר מדדים כגון הופעות, קליקים, שיעורי קליקים והמרות. נתונים אלה מאפשרים לעסקים למדוד את האפקטיביות של המודעות שלהם, לבצע אופטימיזציה של מסעות הפרסום שלהם ולקבל החלטות מושכלות כדי למקסם את ההחזר על ההשקעה שלהם.

מקסום טווח הגעה באמצעות מודעות YouTube

YouTube הפך למעצמה בנוף הפרסום הדיגיטלי, ומציע לעסקים הזדמנות ייחודית למקסם את טווח ההגעה שלהם ולתקשר עם קהל עצום. עם למעלה מ-2 מיליארד משתמשים פעילים חודשיים, YouTube הוא מנוע החיפוש השני בגודלו בעולם, מה שהופך אותו לפלטפורמה אידיאלית לקידום מוצרים ושירותים.

מודעות YouTube מאפשרות לעסקים להגיע לקהל היעד שלהם באמצעות פורמטים שונים של מודעות, כולל מודעות וידאו שניתן לדלג עליהן, מודעות וידאו שלא ניתן לדלג עליהן, מודעות באמפר ומודעות לתצוגה. ניתן למקד מודעות אלו על סמך נתונים דמוגרפיים, תחומי עניין, מילות מפתח ואפילו ערוצי YouTube ספציפיים. רמת מיקוד זו מבטיחה שעסקים יכולים להתחבר לקהל המתאים ולהעביר את המסר שלהם ביעילות.

אחד היתרונות המרכזיים של מודעות YouTube הוא היכולת למשוך משתמשים עם תוכן וידאו משכנע. למודעות וידאו יש פוטנציאל גבוה יותר למשוך תשומת לב ולעורר רגשות בהשוואה למודעות מסורתיות מבוססות טקסט או תמונה. על ידי יצירת סרטונים מושכים ומושכים מבחינה ויזואלית, עסקים יכולים להשאיר רושם מתמשך על הצופים ולהגביר את המודעות למותג.

יתר על כן, מודעות YouTube מציעות לעסקים את ההזדמנות להפנות תנועה ישירות לאתר או לדף הנחיתה שלהם. על ידי הכללת קישורים ללחיצה במודעות הווידאו או שימוש בשכבות-על של קריאה לפעולה של YouTube, עסקים יכולים לעודד משתמשים לבקר באתר האינטרנט שלהם, ללמוד עוד על המוצרים או השירותים שלהם, ובסופו של דבר לבצע רכישה.

יתרון נוסף של מודעות YouTube הוא היכולת למדוד ולעקוב אחר ביצועי הקמפיין. YouTube מספק כלי ניתוח ודיווח מפורטים המאפשרים לעסקים לעקוב אחר מדדים כגון צפיות, זמן צפייה, שיעורי קליקים והמרות. נתונים אלה מאפשרים לעסקים לבצע אופטימיזציה של המודעות שלהם, לחדד את אסטרטגיות המיקוד שלהם ולהקצות את התקציב שלהם ביעילות כדי למקסם את ההחזר על ההשקעה שלהם.

מינוף המודעות המקומיות של Google לעסקים קטנים

מודעות Google לשירותים מקומיים (LSA) חוללו מהפכה בדרך שבה עסקים קטנים יכולים לקדם את השירותים שלהם ולהתחבר ללקוחות מקומיים. LSAs תוכננו במיוחד כדי לעזור לעסקים בתעשיית השירותים הביתיים, כגון אינסטלטורים, חשמלאים ומנעולנים, להגביר את הנראות שלהם ולמשוך יותר לידים. כלי פרסום רב עוצמה זה מאפשר לעסקים קטנים להתבלט בשוק המקומי שלהם ולהשיג יתרון תחרותי.

 • 1. מהן מודעות 'שירותים מקומיים'?
  מודעות 'שירותים מקומיים' הם סוג של פרסום בתשלום לפי ליד המוצע על ידי Google. מודעות אלו מופיעות בראש תוצאות החיפוש כאשר משתמשים מחפשים שירותים מקומיים ב-Google. הם מספקים מידע רלוונטי על העסק, כגון פרטי התקשרות, דירוגים וביקורות, מה שמקל על לקוחות פוטנציאליים לקבל החלטות מושכלות.
 • 2. יתרונות לעסקים קטנים:
  LSAs מציעים מספר הטבות המותאמות במיוחד לעסקים קטנים. ראשית, הם יכולים לעזור לעסקים לבסס אמון ואמינות בקהילה המקומית שלהם. עם הכללת ביקורות ודירוגים, לקוחות פוטנציאליים יכולים לראות את החוויות החיוביות שחוו אחרים עם העסק, ולהשפיע על החלטתם לבחור בהם על פני מתחרים.

  שנית, LSAs מספקים שדה משחק שווה לעסקים קטנים להתחרות בחברות גדולות ומבוססות יותר. על ידי הופעה בראש תוצאות החיפוש, ללא קשר לגודל העסק, LSAs מעניקים לעסקים קטנים הזדמנות מצוינת ללכוד לידים וליצור עסקים חדשים.

  3. כיצד לבצע אופטימיזציה של מודעות שירותים מקומיים:
  כדי להפיק את המרב מ-LSA, עסקים קטנים צריכים לבצע אופטימיזציה של המודעות שלהם ביעילות. ראשית, חשוב לוודא שהמידע העסקי, כגון פרטי התקשרות ואזורי שירות, מדויק ועדכני. זה עוזר למשתמשים למצוא את העסק בקלות ומבטיח שהמודעות רלוונטיות לשאילתות החיפוש שלהם.

  שנית, עסקים צריכים להתמקד בבניית מוניטין מקוון חזק. עידוד לקוחות מרוצים להשאיר ביקורות חיוביות יכול להשפיע באופן משמעותי על ההצלחה של LSAs. בנוסף, מענה מיידי לפניות לקוחות והתייחסות לכל משוב שלילי יכול לעזור לבנות אמון ולשפר את חווית הלקוח הכוללת.

כיצד לייעל את מסע הפרסום שלך ב-Google Ads?

אופטימיזציה של מסע הפרסום שלך ב-Google Ads חיוני כדי להבטיח שאתה מפיק את המרב מתקציב הפרסום שלך ומגיע לקהל היעד שלך ביעילות. הנה כמה אסטרטגיות מפתח לביצוע אופטימיזציה של מסע הפרסום שלך ב-Google Ads:

 • 1. מחקר מילות מפתח:
  ערוך מחקר מילות מפתח יסודי כדי לזהות מילות מפתח רלוונטיות ובעלות ביצועים גבוהים עבור מסע הפרסום שלך. השתמש בכלים כמו מתכנן מילות המפתח של Google וכלים אחרים למחקר מילות מפתח כדי למצוא מילות מפתח עם נפח חיפוש גבוה ותחרות נמוכה.
 • 2. אופטימיזציה של עותק מודעות:
  צור עותק מודעה משכנע ורלוונטי המהדהד עם קהל היעד שלך. השתמש בקריאות חזקות לפעולה, הדגש נקודות מכירה ייחודיות וכלול מילות מפתח בעותק המודעה שלך כדי לשפר את הרלוונטיות ואת שיעורי הקליקים.
 • 3. הרחבות למודעות:
  נצל את היתרון של תוספים למודעות כדי לספק מידע נוסף ולשפר את הנראות והביצועים של המודעות שלך. תוספים כמו קישורי sitelink, תוספי שיחות ותוספי מיקום יכולים לשפר את שיעורי הקליקים ולהניב יותר המרות.
 • 4. אופטימיזציה של דף נחיתה:
  ודא שדף הנחיתה שלך מיושר עם עותק המודעה שלך ומציע חווית משתמש חלקה. בצע אופטימיזציה של דף הנחיתה שלך למהירות, התאמה לנייד ורלוונטיות למודעה כדי להגדיל את ההמרות.
 • 5. ניהול הצעות מחיר:
  מעקב והתאמה מתמשך של אסטרטגיית הצעות המחיר שלך כדי למקסם את ההחזר על ההשקעה שלך. שקול להשתמש באסטרטגיות הצעות מחיר אוטומטיות כמו יעד עלות להמרה או יעד החזר על הוצאות פרסום כדי לבצע אופטימיזציה של הצעות המחיר שלך על סמך יעדי מסע הפרסום שלך.
 • 6. תזמון מודעות:
  נתח נתונים ממסעות הפרסום שלך כדי לזהות את הזמנים והימים היעילים ביותר להצגת המודעות שלך. השתמש בתזמון מודעה כדי להתאים את הצעות המחיר שלך או להשהות מסעות פרסום בשעות שאינן מניבות ביצועים כדי לחסוך בעלויות ולשפר את ביצועי מסע הפרסום.

איזה תפקיד ממלאת Analytics בקידום בגוגל?

אנליטיקס ממלא תפקיד מכריע בקידום בגוגל על ידי מתן תובנות ונתונים בעלי ערך שיכולים לעזור לייעל ולשפר את האפקטיביות של מסעות הפרסום שלך. עם Google Analytics, אתה יכול לעקוב ולמדוד מדדים חשובים כמו תנועה באתר, התנהגות משתמשים, המרות והחזר ROI.

ראשית, ניתוח עוזר לך להבין את הביצועים של מסעות הפרסום שלך ב-Google Ads. על ידי ניתוח הנתונים, תוכל לזהות אילו מילות מפתח, מודעות ודפי נחיתה מניבים את התנועה וההמרות הרבות ביותר. מידע זה מאפשר לך לקבל החלטות מושכלות לגבי היכן להקצות את התקציב שלך ולבצע אופטימיזציה של מסעות הפרסום שלך לתוצאות טובות יותר.

שנית, אנליטיקס מספק תובנות לגבי התנהגות המשתמש באתר שלך. אתה יכול לעקוב אחר האופן שבו מבקרים מקיימים אינטראקציה עם האתר שלך, כולל הדפים שהם מבקרים, הזמן שהם מבלים בכל דף והפעולות שהם מבצעים. נתונים אלה עוזרים לך לזהות צווארי בקבוק או בעיות במסע המשתמש, ומאפשרים לך לבצע שיפורים כדי לשפר את חווית המשתמש ולהגדיל את ההמרות.

בנוסף, ניתוח מסייע לך למדוד את ההחזר על ההשקעה (ROI) של מאמצי הקידום שלך ב-Google. על ידי מעקב אחר ההמרות וההכנסות שנוצרו מהקמפיינים שלך, תוכל לחשב את החזר ה-ROI ולקבוע את האפקטיביות של הוצאות הפרסום שלך. מידע זה חיוני לקבלת החלטות מונעות נתונים ואופטימיזציה של הקצאת התקציב שלך לתוצאות מקסימליות.

קידום בגוגל: מחליף משחק או סתם הייפ?

השאלה האם קידום בגוגל הוא משנה משחק או סתם הייפ היא שאלה שעסקים ומשווקים רבים מהרהרים בה. מצד אחד, גוגל ללא ספק חוללה מהפכה באופן שבו עסקים מפרסמים ומגיעים לקהל היעד שלהם. עם טווח ההגעה העצום שלו ויכולות המיקוד המתוחכמות שלו, לקידום בגוגל יש פוטנציאל להגביר משמעותית את נראות המותג ולהניע תנועה מוסמכת. עם זאת, חשוב לגשת לקידום בגוגל עם חשיבה אסטרטגית וציפיות ריאליות.

אחד הגורמים המרכזיים שהופכים את הקידום בגוגל למחליף משחק הוא היכולת שלו למקד לנתונים דמוגרפיים, תחומי עניין וכוונת חיפוש ספציפיים. רמה זו של מיקוד מדויק מאפשרת לעסקים להגיע לקהל האידיאלי שלהם בזמן הנכון ובהקשר הנכון. יתרה מכך, פלטפורמות הפרסום של גוגל, כגון Google Ads ו-Google Display Network, מספקות מגוון רחב של פורמטים של מודעות ואפשרויות מיקום, מה שמשפר עוד יותר את הסיכויים ליצירת קשר עם לקוחות פוטנציאליים.

בנוסף, קידום בגוגל מציע יכולות ניתוח ומעקב חזקות המאפשרות לעסקים למדוד את האפקטיביות של מסעות הפרסום שלהם ולקבל החלטות מבוססות נתונים. שפע הנתונים שמספק Google Analytics מאפשר למשווקים לקבל תובנות לגבי התנהגות משתמשים, שיעורי המרות והחזר ROI, מה שמאפשר להם לבצע אופטימיזציה של מסעות הפרסום שלהם לתוצאות טובות יותר.

עם זאת, חשוב לגשת לקידום בגוגל ברמת זהירות ובציפיות ריאליות. בעוד שגוגל מציעה כלי פרסום רבי עוצמה, הצלחה לא מובטחת רק על ידי שימוש בפלטפורמות אלו. זה דורש תכנון קפדני, אסטרטגיה ואופטימיזציה מתמשכת כדי להגיע לתוצאות הרצויות.

בנוף הדיגיטלי הדינמי, קידומי מכירות של Google מספקים אמצעי חזק ויעיל להגביר את הנראות המקוונת שלך, למשוך תנועה ולהמיר לידים. על ידי הבנה ויישום של אסטרטגיות אלו, עסקים יכולים לנווט את התחום הדיגיטלי בזריזות מוגברת, להגיע לקהלים גדולים יותר ובסופו של דבר להניע צמיחה.

 

 

מחירון קידום אתרים אורגני SEO

פעולות קידום

פעולות onsie ו-offsite
מחיר חודשי *הפעולות הן על בסיס חודשי
 • העלאת מאמרים לאתר
 • כמות קישורים לאתר
 • מילות מפתח לקידום
 • מחקר מילות מפתח
 • אופטימיזציה מלאה
 • מחקר מתחרים
 • דו"ח חודשי
 • בקשות בסיסיות של שינויים באתר
 • שירות מעבר לשעות העבודה

בסיס

מתאים לחתום שאינו תחרותי
1,690 לחודש
 • 2 מאמרים
 • 2 קישורים
 • עד 20 ביטויים
 •  
 •  
 •  
 • במעמד חתימה
 • במעמד חתימה
 • במעמד חתימה

מתקדם

מתאים לחתום עם תחרות בינונית
2,390 לחודש
 • 3 מאמרים
 • 3 קישורים
 • עד 30 ביטויים
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 • במעמד חתימה

עסקי

מתאים לחתום עם תחרות קשה
2,990 לחודש
 • 4 מאמרים
 • 4 קישורים
 • עד 40 ביטויים
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

מקצועי

מתאים לחתום עם תחרות סופר קשה
3,590 לחודש
 • 5 מאמרים
 • 5 קישורים
 • עד 50 ביטויים
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

מאסטר

חברות גדולות שמעוניינות לטוס למעלה
6,690 לחודש
 • 10 מאמרים
 • 10 קישורים
 • ללא הגבלה
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

מחירון קידום ממומן GoogleAds

הקמת קמפיין

החל מ-1,000 תשלום חד פעמי
 • פתיחת חשבון ב- Google Ads
 • הגדרת אמצעי תשלום ב-Google
 • מחקר מילות מפתח
 • מחקר מתחרים
 • מיקוד לפי אזורים גאוגרפיים
 • תזמון הצגת קמפיין
 • יצירת קמפיין מותאם לסוג העסק
 • יצירת קבוצות מודעות כנדרש
 • יצירת מודעות לביצוע A/B Testing
 • הגדרת תוספי התקשרות בקליק
 • הגדרת תוספי sitelink
 • תוספי מיקום, שירותים ועוד
 • חיבור ל-Google Analytics

ניהול קמפיין חודשי

35% מסך התקציב - לתקציב של עד 4,000 לא פחות מ- 1,090 ₪ בחודש
 • אופטימיזציית קמפיין מלאה
 • אופטימיזציה לשיפור ציון איכות
 • אופטימיזציה למיקום גאוגרפי ותכונות קהלים
 • הוספת/הסרת מילות מפתח בהתאם להתנהגות הקמפיין
 • הוספת מילות מפתח לשלילה בהתאם לרצונות הלקוח
 • העלאה/הורדת הצעות מחיר למילות מפתח
 • העלאה/הורדת תקציב קמפיין בהתאם לצרכיי העסק
 • עריכה/הוספה ושיפור של קבוצות מודעות
 • עריכה, אבחון ושיפור תוכן מודעות
 • ניהול קמפיין ע״י מוסמך Google

ניהול קמפיין חודשי

25% מסך התקציב - לתקציב של +8,000
 • אופטימיזציית קמפיין מלאה
 • אופטימיזציה לשיפור ציון איכות
 • אופטימיזציה למיקום גאוגרפי ותכונות קהלים
 • הוספת/הסרת מילות מפתח בהתאם להתנהגות הקמפיין
 • הוספת מילות מפתח לשלילה בהתאם לרצונות הלקוח
 • העלאה/הורדת הצעות מחיר למילות מפתח
 • העלאה/הורדת תקציב קמפיין בהתאם לצרכיי העסק
 • עריכה/הוספה ושיפור של קבוצות מודעות
 • עריכה, אבחון ושיפור תוכן מודעות
 • ניהול קמפיין ע״י מוסמך Google

מחירון בניית אתרים

עמוד נחיתה

החל מ- 1799 ₪59 לחודש לאחסון מלא הכולל: גיבויים יומיים, תעודת SSL, הגנות DDOS, תחזוקה מלאה ועוד
 • עמוד וורדפרס כולןל עיצוב
 • עמודים: 1-2
 • תוסף אלמנטור פרו
 • התאמה מלאה למובייל
 • 100% ריספונסיביות
 • שרתים מאובטחים
 • הגנות DDoS
 • גיבוי יומי/שבועי
 • אתר מוכן: עד 10 ימי עסקים

אתר תדמית לעסקים

החל מ-3499 ₪99 לחודש לאחסון מלא הכולל: גיבויים יומיים, תעודת SSL, הגנות DDOS, תחזוקה מלאה ועוד
 • אתר וורדפרס כולל עיצוב
 • עמודים: 2-10
 • תוסף אלמנטור פרו
 • התאמה מלאה למובייל
 • 100% ריספונסיביות
 • שרתים מאובטחים
 • הגנות DDoS
 • גיבוי יומי/שבועי
 • שטח אחסון מהיר מבוסס SSD
 • אתר מוכן: עד 20 ימי עסקים

חברות גדולות/חנות וירטואלית

החל מ-4499 ₪119 לחודש לאחסון מלא הכולל: גיבויים יומיים, תעודת SSL, הגנות DDOS, תחזוקה מלאה ועוד
 • אתר וורדפרס כולל עיצוב
 • עמודים/מוצרים: 60
 • תוסף אלמנטור פרו
 • התאמה מלאה למובייל
 • 100% ריספונסיביות
 • שרתים מאובטחים
 • הגנות DDoS
 • גיבוי יומי/שבועי
 • שטח אחסון מהיר מבוסס SSD
 • אתר מוכן: עד 30 ימי עסקים

מחירון אחסון אתרים

וורדפרס מיני

59 לחודש
 • שטח דיסק: 100MB SSD
 • תעבורה חודשית: 1GB
 • אתרים:1
 • תעודת SSL חינם
 • הגנות DDoS חינם
 • גיבוי יומי/שבועי חינם
 • שטח אחסון מהיר מבוסס SSD
 • מסדי נתונים ללא הגבלה
 • פאנל ניהול אישי, חכם ועוצמתי
 • העברת אתר:0
 • סאב דומיין:0
 • תיבות דוא"ל: 0
 • התקנת מערכת וורדפרס בקליק
 • שטח דיסק NVME ללא הגבלה
 • Redis Cache

וורדפרס מתקדם

99 לחודש
 • שטח דיסק: 1GB SSD
 • תעבורה חודשית: 100GB
 • אתרים:1
 • תעודת SSL חינם
 • הגנות DDoS חינם
 • גיבוי יומי/שבועי חינם
 • שטח אחסון מהיר מבוסס SSD
 • מסדי נתונים ללא הגבלה
 • פאנל ניהול אישי, חכם ועוצמתי
 • העברת אתר:1
 • סאב דומיין:5
 • תיבות דוא"ל: 3
 • התקנת מערכת וורדפרס בקליק
 • שטח דיסק NVME ללא הגבלה
 • Redis Cache

וורדפרס עסקי/חנות

119 לחודש
 • שטח דיסק: 3GB SSD
 • תעבורה חודשית: ללא הגבלה
 • אתרים:2
 • תעודת SSL חינם
 • הגנות DDoS חינם
 • גיבוי יומי/שבועי חינם
 • שטח אחסון מהיר מבוסס SSD
 • מסדי נתונים ללא הגבלה
 • פאנל ניהול אישי, חכם ועוצמתי
 • העברת אתר:1
 • סאב דומיין:7
 • תיבות דוא"ל: 5
 • התקנת מערכת וורדפרס בקליק
 • שטח דיסק NVME ללא הגבלה
 • Redis Cache
קידום אתרים אורגני SEO 100%
ניהול קמפיינים וקידום ממומן במערכת google ads 100%
בניית אתרי תדמית ואתרי חנות ווקומרס 100%
אחסון וניהול שרתים לאתרים מכל הסוגים 100%
קידום, פרסום וניהול קמפיינים ועמודים בפייסבוק ואינטסגרם 100%
בלוג קידום אתרים
אזורי שירות קידום אתרים
אזורי שירות בניית אתרים

שירותי קידום אתרים

שירותי בניית אתרים

קידום ממומן בגוגל

פרסום בפייסבוק

פרסום באינסטגרם

על מה אנחנו אוהבים לשים דגש?

שירות

בבי מרקטינג השירות לפני הכל! אתם תופתעו לגלות בכמה זירות שיירות אנו פועלים: טלפון, מייל, בנייד וואטסאפ. בנוסף פגישות פרונטליות עם הלקוח.

מחירים

את הסטנדרטים הגבוהים כבר הזכרנו אבל זה לא אומר שאי אפשר לשלב יחד איתם מחירים הוגנים ומוזלים ביחס לחברות בשוק הישראלי. בבי מרקטינג מאמינים שגם עסקים קטנים עם תקציבים מוגבלים יכולים להיות בעלי אתרים מפוארים.

ממליצים

לרשותו מגוון ממליצים אשר השתמשו באחד מהשירותים ש-BeMarketing מציעים ומספיק מרוצים (ברוך השם...) בכדי להמליץ עלינו :)

מקצועיות

אנו בבי מרקטינג שמים לב לפרטים הקטנים ביותר בכך פרויקט תוך שימת דגש עיקרי לצרכיי הלקוח, שיתוף פעולה מלא ורצון לעזור ולייעץ ככל שניתן.

סטנדרטים

בבי מרקטינג אנו שמים דגש עיקרי על הסטנדרטים הגבוהים ביותר! עובדים עם התוכנות המובילות ביותר בתחום ולא מוגבלים בשום טכנולוגיה!

פתרון מקיף 360°

פתרון מקיף 360° לכל עולמות הדיגיטל. בין שירותינו תוכלו למצוא מגוון רחב של הצעות כגון: קידום אתרים Seo, פרסום אתרים בגוגל Ads, פרסום אתרים בפייסבוק/אינסטגרם, בניית אתרים וכל זה עם שירות מעל למצופה.

דוגמאות של תוצאות לביטויים שהשגנו ללקוחות שלנו

מקום #1

מקום #2

מקום #3

מקום #4

מקום #5

העבודות שלנו

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים ולקבל הצעת מחיר משתלמת לשירות של קידום ובניית אתרים SEO לעסק שלכם?
השאירו פרטים בטופס עכשיו ונציג מטעם החברה ייצור עמכם קשר בהקדם האפשרי למתן ייעוץ מקצועי, הכוונה והצעה משתלמת שלא תוכלו לסרב לה.

דילוג לתוכן